Pronto Wood aerosol clásico para muebles de madera

Pronto
51Pronto Wood aerosol clásico para muebles de madera
Bezpieczny dla wszystkich zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Lakierowane meble drewniane, zabezpieczoną skórę, granit, stal nierdzewną, laminat, kwarc. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. Pronto Wood Shine & Protect poprawia wygląd zabezpieczonych powierzchni drewnianych, skutecznie usuwając kurz i odciski palców oraz zapewniając lśniącą, ochronną powłokę, bez pozostawiania woskowego nalotu.
Pronto Wood aerosol clásico para muebles de maderaPronto Wood aerosol clásico para muebles de madera
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

54,27 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204922547

5000204922547

precio: 16,28 zł

16.28 PLN NewCondition
5-15 % węglowodory alifatyczne, <5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Limonene, Linalool, Tetramethyl acetylocathydronaphtalenes, Linalyl Acetate, Eucalyptus Globulus Oil, 2-Bromo-2-Nitropropane-1-3-Diol
Bezpieczny dla wszystkich zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Lakierowane meble drewniane, zabezpieczoną skórę, granit, stal nierdzewną, laminat, kwarc. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki. Pronto Wood Shine & Protect poprawia wygląd zabezpieczonych powierzchni drewnianych, skutecznie usuwając kurz i odciski palców oraz zapewniając lśniącą, ochronną powłokę, bez pozostawiania woskowego nalotu.
Características:drewno, usuwa 99 % kurzu
Advertencia de seguridad:Pronto Wood Shine & Protect do mebli drewnianych w aerozolu - Classic. Uwaga. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekształcać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 10 % masowych zawartości jest łatwopalne.
marca:Pronto
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób użycia: 1. Nie odkręcaj nakrętki 2. Dobrze wstrząśnij 3. Spryskaj, trzymając puszkę lekko pod kątem 4. Wytrzyj. Aby uzyskać najlepsze efekty, dobrze wstrząśnij, trzymaj puszkę lekko pod kątem i spryskaj ściereczkę lub powierzchnię z odległości 15-20 cm.
Tipo de embalaje:Aerozol
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mill MILL Płyn do mycia Mill MILL Płyn do mycia
    i pielęgnacji 500 ml
    23,40zł/l

    precio: 11,70 zł

    PLN
    1
    7
    Mill Clean MILL CLEAN Spray Mill Clean MILL CLEAN Spray
    do mebli 250 ml
    45,28zł/l

    precio: 11,32 zł

    PLN
    1
    4
    Pronto Líquido 5in1 para paneles Pronto Líquido 5in1 para paneles
    750 ml
    14,65zł/l

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    5
    Pronto Pronto Multi Surface Spray Pronto Pronto Multi Surface Spray
    Caps polvo original 300 ml
    54,27zł/l

    precio: 16,28 zł

    PLN
    1
    3
    Pronto Pronto superficie Multi Pronto Pronto superficie Multi
    aerosol de polvo Caps Jasmine 300 ml
    54,27zł/l

    precio: 16,28 zł

    PLN
    1
    4
    Pronto Pronto superficie Multi Pronto Pronto superficie Multi
    aerosol de polvo de cal Caps 300 ml
    54,27zł/l

    precio: 16,28 zł

    PLN
    1
    4
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5