Pronto Multi Surface Spray Caps polvo original

Pronto różne powierzchnie Kamień Stal Drewno Szkło Elektronika I inne!
Pronto Multi Surface Spray Caps polvo originalPronto Multi Surface Spray Caps polvo original
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

54,27 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5000204922721

5000204922721

precio: 16,28 zł

16.28 PLN NewCondition
<5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, Linalool, Methylisothiazolinone
różne powierzchnie Kamień Stal Drewno Szkło Elektronika I inne!
Características:usuwa kurz i czyści, 100+ powierzchni
Advertencia de seguridad:Pronto Multi Easy Clean do różnych powierzchni w aerozolu-Classic. Zawiera: 2-metylo-2H-izotiazol-3-on. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Może powodować reakcję alergiczną skóry. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Zawartość/pojemnik usuwać do miejsc przeznaczonych do składowania i utylizacji odpadów zgodnie z lokalnymi przepisami. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przechowywać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Stosować rękawice ochronne. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. 2 % masowych zawartości jest łatwopalna. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
marca:Pronto
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób użycia: 1. Nie odkręcaj nakrętki 2. Dobrze wstrząśnij 3. Spryskaj, trzymając puszkę lekko pod kątem 4. Wytrzyj. Aby uzyskać najlepsze efekty, dobrze wstrząśnij, trzymaj puszkę lekko pod kątem i spryskaj ściereczkę lub powierzchnię z odległości 15-20 cm. Bezpieczny dla wszystkich wykończonych, zabezpieczonych powierzchni. Działa na: Większości twardych powierzchni: laminacie, plastiku, zabezpieczonym granicie, zabezpieczonym marmurze, zabezpieczonym kwarcu, chromie, stali nierdzewnej, szkle, lustrach, zabezpieczonym drewnie, laminacie drewnopodobnym, urządzeniach elektronicznych i wielu innych. Nie stosować na niezabezpieczonym drewnie, marmurze ani granicie. Nie używać łącznie z innymi domowymi środkami czyszczącymi. W przypadku czyszczenia sprzętu elektronicznego, spryskać produkt bezpośrednio na ściereczkę i postępować zgodnie z zaleceniami producenta urządzenia. Przed użyciem na nieznanej powierzchni przetestować w małe widocznym miejscu. Uwaga: przed czyszczeniem odłączyć urządzenia elektryczne od zasilania. Usuwa: Kurz i zabrudzenia, odciski palców, smugi i zacieki.
Tipo de embalaje:Aerozol
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Ludwik Ludwik leche de limpieza Ludwik Ludwik leche de limpieza
para acero inoxidable y cromo 300 g
36,07zł/kg

precio: 10,82 zł

PLN
1
3
Pronto Pronto superficie Multi Pronto Pronto superficie Multi
aerosol de polvo Caps Jasmine 300 ml
54,27zł/l

precio: 16,28 zł

PLN
1
4
Pronto Pronto superficie Multi Pronto Pronto superficie Multi
aerosol de polvo de cal Caps 300 ml
54,27zł/l

precio: 16,28 zł

PLN
1
4
Mill Mill Płyn do czyszczenia Mill Mill Płyn do czyszczenia
pralek 300 ml
34,37zł/l

precio: 10,31 zł

PLN
1
3
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
- ramo de la primavera todas las superficies de 1 litro Floral Fiesta 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
11
Ajax Ajax Floral Fiesta Ajax Ajax Floral Fiesta
Wildflowers Líquido Universal 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
10
Kamix polvo de descalcificación Kamix polvo de descalcificación
50 g
140,00zł/kg

precio: 7 zł

PLN
1
4
Ajax fluido universal para limpiar Ajax fluido universal para limpiar
todas las superficies Floral Fiesta flores laguna 1 litr

precio: 8,89 zł

PLN
1
12
Pronto Líquido 5in1 para paneles Pronto Líquido 5in1 para paneles
750 ml
14,65zł/l

precio: 10,99 zł

PLN
1
5
Pronto Pronto Wood aerosol Pronto Pronto Wood aerosol
clásico para muebles de madera 300 ml
54,27zł/l

precio: 16,28 zł

PLN
1
11
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5