Podravka natur condimento de verduras a los platos

Vegeta
51Podravka natur condimento de verduras a los platos
Nowa lepsza receptura: - Nie zawiera glutenu - 480 g świeżych warzyw użyto do wyprodukowania tego opakowania* - Idealna mieszanka 9 rodzajów suszonych na słońcu warzyw Zaproś naturę do swojej kuchni i ciesz się bogatym smakiem swoich dań! *opakowanie zawiera 48 g suszonych warzyw
Podravka natur condimento de verduras a los platosPodravka natur condimento de verduras a los platos
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

33,27 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3850104248832

3850104248832

precio: 4,99 zł

4.99 PLN 2028-06-30 NewCondition

sól morska, suszone warzywa 32% (marchew, pasternak, cebula, ziemniaki, SELER, pomidory, por, papryka, natka pietruszki), cukier, lubczyk, pieprz czarny, kurkuma, czosnek, koper


Información sobre aditivos:Bez dodatku glutaminianu sodu!!
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 638 kJ /151 kcal
Tłuszcz 0,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 30 g
w tym cukry 26 g
Błonnik6,8 g
Białko 3,0 g
Sól 54,8 g

Seler : Zawiera
Nowa lepsza receptura: - Nie zawiera glutenu - 480 g świeżych warzyw użyto do wyprodukowania tego opakowania* - Idealna mieszanka 9 rodzajów suszonych na słońcu warzyw Zaproś naturę do swojej kuchni i ciesz się bogatym smakiem swoich dań! *opakowanie zawiera 48 g suszonych warzyw
Características:100% naturalnych składników!!, bez dodatku glutaminianu sodu!!, sól z Morza Adriatyckiego, bogactwo warzyw
marca:Vegeta
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa warzywna do potraw
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze otoczenia.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania: Podczas gotowania lub przed smażeniem danie doprawić Vegetą. 1 łyżeczka (3 g) wystarczy na 250 ml zupy, sosu, lub 250 g makaronu, ryżu i dań ziemniaczanych. Mięso i rybę obficie posypać z obydwu stron. Dania nie trzeba dodatkowo solić.
Tipo de embalaje:Opakowanie wielokrotnie zamykane
Dirección del productor:PODRAVKA d.d. A. Starčevića 32 48000 Koprivnica Chorwacja
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria la naturaleza de achicoria Cykoria la naturaleza de achicoria
    gourmet adicional 150 g
    25,33zł/kg

    precio: 3,80 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Prymat hierbas provenzales Prymat hierbas provenzales
    10 g
    199,00zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2029-08-30
    Prymat condimento de la carne Prymat condimento de la carne
    picada 20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2028-07-30
    Vegeta Podravka vegetariana Vegeta Podravka vegetariana
    condimento universal 200 g
    16,55zł/kg

    precio: 3,31 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-06-16
    Vegeta Podravka Vegeta condimento Vegeta Podravka Vegeta condimento
    vegetal para platos. 70 g
    26,43zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    32
    fecha de caducidad 2028-06-11
    Vegeta Condimento vegetal Vegeta Vegeta Condimento vegetal Vegeta
    para platos. 180 g
    23,61zł/kg

    precio: 4,25 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-11-04
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5