Składniki Vegety to m.in. sól, suszone warzywa (marchew, pasternak, cebula, seler, pietruszka), glutaminian sodu, cukier, skrobia kukurydziana, witamina B2. Produkt został wymyślony w laboratoriach Podravki w 1958 r. Szefem oddziału, który go wymyślił, była Zlata Bartl. Kupuj Vegetę w naszym sklepie internetowym z dostawą do domu na jutro. Oszczędzaj czas i pieniądze kupując przez internet.

 
5901315056117 5901315056117 Vegeta
Vegeta Condimento vegetal Vegeta Vegeta Condimento vegetal Vegeta
para platos. 180 g
23,61zł/kg

precio: 4,25 zł

PLN
1
9
Vegeta Condimento vegetal Vegeta
5 5
5 4 Vegeta Condimento vegetal Vegeta
fecha de caducidad 2027-11-04
5901315056148 5901315056148 Vegeta
Vegeta Podravka Vegeta condimento Vegeta Podravka Vegeta condimento
vegetal para platos. 70 g
26,43zł/kg

precio: 1,85 zł

PLN
1
32
Vegeta Podravka Vegeta condimento
4 5
4 4 Vegeta Podravka Vegeta condimento
fecha de caducidad 2028-06-11
3850104248832 3850104248832 Vegeta
Vegeta Podravka natur condimento Vegeta Podravka natur condimento
de verduras a los platos 150 g
33,27zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
Vegeta Podravka natur condimento
5 5
5 1 Vegeta Podravka natur condimento
fecha de caducidad 2028-06-30
5907573336053 5907573336053 Vegeta
Vegeta Podravka vegetariana Vegeta Podravka vegetariana
condimento universal 200 g
16,55zł/kg

precio: 3,31 zł

PLN
1
18
Vegeta Podravka vegetariana
4 5
4.5 9 Vegeta Podravka vegetariana
fecha de caducidad 2028-06-16
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5