Planet Organic BIO harina de lino

Bio Planet

Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 

Planet Organic BIO harina de linoPlanet Organic BIO harina de lino
BIO
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-17

pojemność

cena za kilogram

15,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175866458

5902175866458

precio: 6,28 zł

6.28 PLN 2027-02-17 NewCondition

ekologiczna mąka z lnu odtłuszczonego 100 %. 


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 1258 kJ/302 kcal
Tłuszcz - 7,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 1,0 g
Węglowodany - 3,7 g
w tym cukry - 3,7 g
Błonnik - 34 g
Białko - 37 g
Sól - 0,1 g


Ekologiczną mąkę lnianą uzyskuje się przez zmielenie i odtłuszczenie nasion lnu.

Stosować tylko do gotowania i pieczenia. Nie spożywać na surowo!

Mąka może być stosowana samodzielnie lub jako dodatek do innych mąk.
Polecamy do wypieku pieczywa oraz wyrobów cukierniczych. Może służyć również jako panierka. 


Bio Planet producto de harina de Bio Planet producto de harina de
maíz de la agricultura ecológica 400 g
13,93zł/kg

precio: 5,57 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-01-15
Bio Planet Harina de amaranto Bio Planet Harina de amaranto
orgánico 400 g
30,80zł/kg

precio: 12,32 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-04-30
Radix Avena Radix-Bis Radix Avena Radix-Bis
400 g
13,53zł/kg

precio: 5,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-22
Radix almidón de maíz Radix-Bis Radix almidón de maíz Radix-Bis
400 g
14,98zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-03-31
Bio Planete Harina de castañas Bio Planete Harina de castañas
BIO sin gluten Bio Planet 400 g
48,63zł/kg

precio: 19,45 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras
Molida (Harina de Almendras) BIO 400 g
99,70zł/kg

precio: 39,88 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-05-31
Gdańskie Młyny Gdansk Harina De Gdańskie Młyny Gdansk Harina De
Molinos Pastel De Harina 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-04-30
Gdańskie Młyny Molinos de harina Gdańskie Młyny Molinos de harina
de Gdansk Una espiguilla lujosa 1 kg

precio: 3,70 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
BIO 100 g
109,90zł/kg

precio: 10,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-05
Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
135,00zł/kg

precio: 13,50 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-06-03
Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
Brasil BIO 150 g
169,27zł/kg

precio: 25,39 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-04-28
Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
123,30zł/kg

precio: 12,33 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-04
Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
sultanas sin gluten BIO 400 g
45,00zł/kg

precio: 18 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-03-31
Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
Basmati Integral 500 g
23,78zł/kg

precio: 11,89 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-24
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5