pinzas inclinadas

Donegal
52pinzas inclinadas
pinzas inclinadaspinzas inclinadas
masa netto

masa netto

1 szt.

pojemność

cena za sztukę

8,53 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907549241060

5907549241060

precio: 8,53 zł

8.53 PLN NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
    czerwony 1 szt.

    precio: 7,46 zł

    PLN
    1
    3
    Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
    Comfort 1 szt.

    precio: 15,84 zł

    PLN
    1
    13
    Polsilver Polsilver maquinillas de Polsilver Polsilver maquinillas de
    afeitar 10 szt.
    2,30zł/szt.

    precio: 22,99 zł

    PLN
    1
    6
    Lider Líder de la crema de Lider Líder de la crema de
    afeitar 65 g
    61,38zł/kg

    precio: 3,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-05-30
    Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
    65 ml
    68,92zł/l

    precio: 4,48 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
    fecha de caducidad
    2028-07-30
    Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
    80 ml
    120,13zł/l

    precio: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad
    2028-03-30
    Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
    de varios colores 1 szt.

    precio: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
    cabello 8.8 cm 1 szt.

    precio: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal Donegal aplicadores de Donegal Donegal aplicadores de
    sombras cosméticas 6 PC. 6 szt.
    1,48zł/szt.

    precio: 8,89 zł

    PLN
    1
    4
    Donegal cara del cepillo de Donegal cara del cepillo de
    Donegal 1 szt.

    precio: 6,18 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal sacapuntas Donegal Donegal sacapuntas
    cosméticos 1 szt.

    precio: 4,69 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    precio: 6,15 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Profesjonalny Donegal Donegal Profesjonalny
    grzebień 1 szt.

    precio: 6,44 zł

    PLN
    1
    2
    Donegal Donegal Klamra do włosów Donegal Donegal Klamra do włosów
    1 szt.

    precio: 8,60 zł

    PLN
    1
    1
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5