Ziaja Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. KOMPAKTOWA PIELĘGNACJA YEGO kwas hialuronowy witamina B6 alantoina SZYBKA I AKTYWNA PIELĘGNACJA YEGO Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry.
pojemność netto

pojemność netto

80 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-03-30

pojemność

cena za litr

120,13 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887017332

5901887017332

precio: 9,61 zł

comprar 12 szt. para 9.47 zł/szt
9.61 PLN 2028-03-30 NewCondition
Aqua (Water), Dimethicone, Glycerin, Trilaureth-4 Phosphate, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Ethylhexyl Palmitate, Luffa Cylindrica Seed Oil, Allantoin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Sodium Hyaluronate, Carbomer, Benzotriazolyl Dodecyl p-Cresol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, Vanillin, Coumarin, Acetyl Cedrene, Lavandula Oil/Extract, Sodium Hydroxide.
Kojąco-nawadniający balsam do kompaktowej, szybkiej i uniwersalnej pielęgnacji. Posiada lekką konsystencję łatwą w aplikacji. Błyskawicznie się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkiej skóry. KOMPAKTOWA PIELĘGNACJA YEGO kwas hialuronowy witamina B6 alantoina SZYBKA I AKTYWNA PIELĘGNACJA YEGO Skuteczny od pierwszej aplikacji. Łagodzi zaczerwienioną skórę. Zapewnia 24h nawilżenie. Dba o kondycję skóry.
Donegal pinzas inclinadas Donegal pinzas inclinadas
1 szt.

precio: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver maquinillas de Polsilver Polsilver maquinillas de
afeitar 10 szt.
2,30zł/szt.

precio: 22,99 zł

PLN
1
6
Lider Líder de la crema de Lider Líder de la crema de
afeitar 65 g
61,38zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

precio: 4,48 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-07-30
Ziaja Ziaja Yego żel do golenia Ziaja Ziaja Yego żel do golenia
fecha de caducidad
2028-07-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

precio: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

precio: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5