Ziaja precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
pojemność netto

pojemność netto

65 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

105,54 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887019695

5901887019695

precio: 6,86 zł

6.86 PLN 2028-07-30 NewCondition
Sodium Laureth Sulfate, Aqua (Water), Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Gluceth-20, Cocamide DEA, Panthenol, Allantoin, Niacinamide, Calcium Pantothenate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Pyridoxine HCl, Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Hydroxypropyl Methylcellulose, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Acetyl Cedrene, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Limonene, CI 42090 (FD&C Blue No. 1).
precyzyjne golenie intensywne nawilżanie Klarowny żel do codziennego golenia o precyzyjnym działaniu umożliwiającym szybkie i dokładne golenie blisko skóry. • formuła chłodzącego żelu • delikatna piana • energetyzujący, świeży zapach AKTYWNOŚĆ • Specjalna baza zmiękczająca zarost. • Alantoina o wysokiej skuteczności łagodzenia podrażnień. • Wzmacniający kompleks witamin: E, C, B3, B5, B6. Zapewnia szybkie i dokładne golenie. Skutecznie zmiękcza zarost. Łagodzi powierzchniowe podrażnienia naskórka. EFEKT • miękka, gładka skóra • szybki efekt łagodzący
Lider Líder de la crema de Lider Líder de la crema de
afeitar 65 g
61,38zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2028-05-30
Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia Ziaja Ziaja Yego Krem do golenia
65 ml
68,92zł/l

precio: 4,48 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad
2028-07-30
Donegal pinzas inclinadas Donegal pinzas inclinadas
1 szt.

precio: 8,53 zł

PLN
1
3
Polsilver Polsilver maquinillas de Polsilver Polsilver maquinillas de
afeitar 10 szt.
2,30zł/szt.

precio: 22,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
80 ml
120,13zł/l

precio: 9,61 zł

PLN
1
21
fecha de caducidad
2028-03-30
Donegal Donegal pędzel do golenia Donegal Donegal pędzel do golenia
czerwony 1 szt.

precio: 7,46 zł

PLN
1
3
Gillette Gillette Blue3 Plus Gillette Gillette Blue3 Plus
Comfort 1 szt.

precio: 15,84 zł

PLN
1
13
Ziaja íntima higiene íntima de Ziaja íntima higiene íntima de
lavado melocotón 500.00 ml
22,48zł/l

precio: 11,24 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja, Ziaja Gel de ducha de oliva Ziaja,
un acondicionador natural para la piel 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
piel madura 200 ml
49,20zł/l

precio: 9,84 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

precio: 8,62 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2028-10-30
Ziaja Leche de caléndula Ziaja Ziaja Leche de caléndula Ziaja
para desmaquillar pieles normales y secas 200 ml
61,40zł/l

precio: 12,28 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad
2028-12-31
Ziaja crema líquida para la Ziaja crema líquida para la
protección higiene íntima con ácido láctico de 200 ml
41,40zł/l

precio: 8,28 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-07-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5