Octim vinagre de alcohol 10% de acidez

Octim
55
Ok.Octim vinagre de alcohol 10% de acidez
53Octim vinagre de alcohol 10% de acidez
Octim vinagre de alcohol 10% de acidezOctim vinagre de alcohol 10% de acidez
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

pojemność

cena za litr

6,72 zł / l

kraj

País de origen

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000059

5901605000059

precio: 6,72 zł

comprar 8 szt. para 6.62 zł/szt
6.72 PLN NewCondition
ocet spirytusowy, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Wartości odżywcze (%)w 100 ml produktu:
wartość energetyczna 132 kJ / 31 kcal
tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
węglowodany 0,1 g
w tym cukry 0 g
białko 0 g
sól 0 g

Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera
z Olsztynka, Produkt polski, powstały w procesie naturalnej fermentacji
marca:Octim
Nombre del producto regulado legalmente:Ocet spirytusowy 10% kwasowości.
Conservación:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć w stosunku 1:2.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2024-05-31 14:49:11Ok.



Octim Vinagre de espíritu de Octim Vinagre de espíritu de
Octim 500 ml
11,98zł/l

precio: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim vinagre de manzana de Octim vinagre de manzana de
manzanas polacas sin conservantes 10 % de acidez 5 litrów
9,42zł/l

precio: 47,10 zł

PLN
1
30
fecha de caducidad 2028-07-02
Octim Vinagre de alcohol 10 % Octim Vinagre de alcohol 10 %
Acidez 500 ml
8,30zł/l

precio: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food vinagre de manzana bio Bio Food vinagre de manzana bio
700 ml
21,41zł/l

precio: 14,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-19
Bio Food manzana vinagre BIO 250 Bio Food manzana vinagre BIO 250
ml - ALIMENTOS BIO 250 ml
41,64zł/l

precio: 10,41 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-28
Alce Nero el vinagre balsámico de Alce Nero el vinagre balsámico de
Módena bio 250 ml
69,56zł/l

precio: 17,39 zł

PLN
1
1
Alce Nero Vinagre de manzana Alce Nero Vinagre de manzana
filtrado Alce Nero BIO 500 ml
35,98zł/l

precio: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Cydrowy Vinagre Ecológico Octim Cydrowy Vinagre Ecológico
300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
12
fecha de caducidad 2027-12-09
Octim Mostaza Mazurska Francés Octim Mostaza Mazurska Francés
190 g
23,16zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2027-08-27
PRECIO REDUCIDO -25%
Octim Rábano picante Mostaza Octim Rábano picante Mostaza
Mazurska 190 g
15,26zł/kg

precio: 2,90 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-12-17
Octim mostaza Sarepska Octim mostaza Sarepska
190 g
19,79zł/kg

precio: 3,76 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-09-08
Octim Vinagre de manzana Octim Vinagre de manzana
ecológico de Octim 6% de Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

precio: 8,99 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-22
Octim Octim 410 ml de vinagre de Octim Octim 410 ml de vinagre de
manzana 6% 410 ml
22,93zł/l

precio: 9,40 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-05-15
Octim Mostaza Mazury camping Octim Mostaza Mazury camping
190 g
20,37zł/kg

precio: 3,87 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2027-07-17
Octim Octim mostaza con sabor a Octim Octim mostaza con sabor a
pimentón ahumado y romero 190 g
23,16zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
26
fecha de caducidad 2027-05-15
Octim Octim vinagre de alcohol 10% Octim Octim vinagre de alcohol 10%
de acidez 750 ml
8,51zł/l

precio: 6,38 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad
2028-06-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5