Nivea SUN Protect & Moisture Loción protectora solar SPF 50+

Nivea NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do opalania SPF 50+ chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz. Dzięki wysoce skutecznemu systemowi filtrów UVA/UVB balsam zapewnia niezawodną natychmiastową ochronę przed promieniowaniem słonecznym, oparzeniami i przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C, która redukuje stres oksydacyjny skóry na poziomie komórkowym* i kwasem hialuronowym. Balsam jest wodoodporny, posiada szybko wchłaniającą się formułę. Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h. Formuła Ocean Respect nie zawiera filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Zapewnij swojej skórze odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną z balsamem Protect & Moisture i ciesz się słońcem! NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *badanie in vitro
Nivea SUN Protect & Moisture Loción protectora solar SPF 50+ Nivea SUN Protect & Moisture Loción protectora solar SPF 50+
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

pojemność

cena za litr

293,95 zł / l

kraj

País de origen

Hiszpania

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017067872

5900017067872

precio: 58,79 zł

58.79 PLN NewCondition
Aqua, Alcohol Denat., Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Dibutyl Adipate, Isopropyl Palmitate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Ethylhexyl Triazone, Cetyl Alcohol, Copernicia Cerifera Cera, Silica Dimethyl Silylate, Hectorite, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate Citrate, Glyceryl Stearate, C18-38 Alkyl Hydroxystearoyl Stearate, Xanthan Gum, Cetyl Palmitate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Linalool, Benzyl Alcohol, Linalyl Acetate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Vanillin, Parfum
NIVEA SUN Protect & Moisture Nawilżający balsam do opalania SPF 50+ chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz. Dzięki wysoce skutecznemu systemowi filtrów UVA/UVB balsam zapewnia niezawodną natychmiastową ochronę przed promieniowaniem słonecznym, oparzeniami i przedwczesnym starzeniem się skóry. Zawiera wysoce skuteczny system filtrów CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C, która redukuje stres oksydacyjny skóry na poziomie komórkowym* i kwasem hialuronowym. Balsam jest wodoodporny, posiada szybko wchłaniającą się formułę. Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h. Formuła Ocean Respect nie zawiera filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. Zapewnij swojej skórze odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną z balsamem Protect & Moisture i ciesz się słońcem! NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości. *badanie in vitro
Características:Chroni zdrową skórę z zewnątrz i pielęgnuje wewnątrz Niezawodna ochrona- natychmiastowa ochrona przed promieniowaniem UVA i UVB Wodoodporna formuła Utrzymuje skórę nawilżoną przez 48h Wysoce skuteczny system filtrów UVA/UVB oraz CITRACELL-PROTECT™ z witaminą C i kwasem hialuronowym Bardzo wysoka ochrona SPF 50+ Zrównoważony rozwój- Formuła Ocean Respect wolna od szkodliwych dla środowiska filtrów UV Octinoxate, Oxybenzone, Octocrylene Szybko wchłaniająca się formuła
Advertencia de seguridad:Nałożenie mniejszej ilości produktu istotnie obniża poziom ochrony. Unikaj zbyt długiego przebywania na słońcu, nawet po zastosowaniu ochrony przeciwsłonecznej. Produkty ochrony przeciwsłonecznej nie zapewniają 100% ochrony. Nadmierne przebywanie na słońcu stanowi poważne zagrożenie dla zdrowia. Chroń niemowlęta i małe dzieci przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie.
marca:NIVEA
Otra información:Product ID: 85666
Preparación y uso:Nakładaj obficie na ciało przed wyjściem na słońce. Regularnie powtarzaj aplikację produktu, szczególnie po pływaniu, spoceniu się lub wytarciu ciała ręcznikiem, aby utrzymać zakładany poziom ochrony.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Hiszpania
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Venus Venud Golden Sun Loción Venus Venud Golden Sun Loción
para después del sol 200 ml
95,95zł/l

precio: 19,19 zł

PLN
1
6
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal Sugar, frambuesa jugosa con hibisco 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con frutos rojos e higos 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-12
Bosphaera Bosphaera Manteca Bosphaera Bosphaera Manteca
negra corporal hidratante y regeneradora, orquídea 200 g
232,40zł/kg

precio: 46,48 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-24
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar, peonías moradas 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-08
Bosphaera Bosphaera Exfoliante Bosphaera Bosphaera Exfoliante
corporal de azúcar con pomelo y papaya 200 g
193,20zł/kg

precio: 38,64 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-01-28
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea crema Nivea crema
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea Bebé Leche Nivea Nivea Bebé Leche
Hidratante, cuidado suave 500 ml
51,56zł/l

precio: 25,78 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
calmante para después del afeitado 100 ml
304,90zł/l

precio: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

precio: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

precio: 11,32 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea Invisible Clear Nivea Nivea Invisible Clear
50 ml
243,40zł/l

precio: 12,17 zł

PLN
1
3
Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on Nivea NIVEA DRY COMFORT roll-on
50 ml
232,80zł/l

precio: 11,64 zł

PLN
1
1
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5