Nivea Bebé Leche Hidratante, cuidado suave

Nivea Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Nivea Bebé Leche Hidratante, cuidado suave Nivea Bebé Leche Hidratante, cuidado suave
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

51,56 zł / l

kraj

País de origen

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900017090344

5900017090344

precio: 25,78 zł

25.78 PLN NewCondition
Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Panthenol, Pantolactone, Citric Acid, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Chloride, Xanthan Gum, Lactic Acid, Phenoxyethanol, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol, Parfum
Odkryj nowość od NIVEA BABY Mleczko Nawilżające delikatna pielęgnacja, które nawilża, pomaga chronić i wzmacnia skórę dziecka, wspierając jej naturalny proces rozwoju od 1. dnia życia. Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E. Stworzony tak aby minimalizować ryzyko alergii**. Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki, a jego tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci została potwierdzona dermatologicznie. Nasze nowe formuły są łagodne i dbają o delikatną skórę dziecka **z kompozycją zapachową wolną od alergenów, zidentyfikowanych w opinii SCCS/1459/11
Características:Od 1 dnia życia Pozwala skórze oddychać Nawilża, chroni i wzmacnia skórę Zawiera w 100% naturalny olejek migdałowy i witaminy B5, C i E Tolerancja dla delikatnej i wrażliwej skóry niemowląt i dzieci potwierdzona dermatologicznie Produkt rekomendowany przez Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Advertencia de seguridad:Tylko do użytku zewnętrznego
marca:NIVEA
Otra información:Product ID: 80520
Preparación y uso:Rozgrzej niewielką ilość mleczka w dłoniach Delikatnie rozprowadź na skórze dziecka
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Polska
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Hipp Hipp Babysanft Sensitive Hipp Hipp Babysanft Sensitive
Bálsamo hidratante intensivo 300 ml
83,30zł/l

precio: 24,99 zł

PLN
1
10
Bambino cuidado de jabón para Bambino cuidado de jabón para
bebés y niños , 100g 100 g
51,40zł/kg

precio: 5,14 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-04-30
Ziaja Ziajka crema para el cuidado Ziaja Ziajka crema para el cuidado
de los niños y los bebés de 1 día de edad desde el nacimiento 50 ml
143,80zł/l

precio: 7,19 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2029-02-28
Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
después de meses 11 150 ml
45,53zł/l

precio: 6,83 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-30
Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
mydełko 100 g
49,90zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
Hipp Protector solar HiPP SPF50+, Hipp Protector solar HiPP SPF50+,
ultrasensible desde el nacimiento 30 ml
699,67zł/l

precio: 20,99 zł

PLN
1
1
15% rabatu po dodaniu do koszyka
Hipp HiPP Loción de protección Hipp HiPP Loción de protección
solar SPF50+, Ultra Sensitive desde el nacimiento 200 ml
244,95zł/l

precio: 48,99 zł

PLN
1
4
Nivea crema Nivea crema
Nivea Nivea Soft crema hidratante Nivea Nivea Soft crema hidratante
intensiva 300 ml
73,00zł/l

precio: 21,90 zł

PLN
1
12
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Spray Loción Solar SPF 20 200 ml
261,30zł/l

precio: 52,26 zł

PLN
1
4
Nivea Nivea SUN Protect & Nivea Nivea SUN Protect &
Moisture Loción protectora solar SPF 50+ 200 ml
293,95zł/l

precio: 58,79 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea SUN Aceite bronceador Nivea Nivea SUN Aceite bronceador
Caroteno Bronce Intenso spray SPF 6 200 ml
147,40zł/l

precio: 29,48 zł

PLN
1
1
Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo Nivea Nivea MEN Sensitive Bálsamo
calmante para después del afeitado 100 ml
304,90zł/l

precio: 30,49 zł

PLN
1
2
Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow Nivea Nivea Luminous630? Skin Glow
Glow- 100 ml
339,90zł/l

precio: 33,99 zł

PLN
1
1
Nivea NIVEA WOMEN Black&White Nivea NIVEA WOMEN Black&White
Invisible 50 ml
226,40zł/l

precio: 11,32 zł

PLN
1
1
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5