Champú Natural Color Acne para la limpieza del cabello natural y sin brillo.

Barwa
51Champú Natural Color Acne para la limpieza del cabello natural y sin brillo.
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Champú Natural Color Acne para la limpieza del cabello natural y sin brillo.Champú Natural Color Acne para la limpieza del cabello natural y sin brillo.
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-05-30

pojemność

cena za litr

33,30 zł / l

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902305005634

5902305005634

precio: 9,99 zł

9.99 PLN 2029-05-30 NewCondition
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75, Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Acetum, Prunus Armeniaca Fruit Extat, Prunus Persica Fruit Extract, Pyrus Malus Fruit Extract, Biotin, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Pyridoxine HCl, Propylene Glycol, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone
Szampon octowy oczyszczający z biotyną - naturalny wyciąg z octu jabłkowego - blask i sprężystość - 0% barwników - do mycia włosów i skóry głowy - peeling skóry głowy Receptura znana od pokoleń Szampon inspirowany domowym zabiegiem płukania włosów octem jabłkowym. Receptura szamponu czerpie z dobroczynnych właściwości naturalnego wyciągu z octu jabłkowego, który skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy z kosmetyków do stylizacji włosów. Zwieńczeniem receptury jest obecność odżywczego kompleksu witamin oraz kondycjonującej biotyny, które widocznie poprawiają kondycję głowy i włosów, bez obciążania. Przeznaczony do włosów naturalnych i matowych. Przebadany dermatologicznie.
Características:do włosów naturalnych i matowych, 0% barwników, naturalny wyciąg, kondycjonująca biotyna
marca:Barwa
Preparación y uso:Sposób użycia: Na zmoczone włosy nanieść szampon. Delikatnie masować do wytworzenia piany. Dokładnie spłukać. W razie potrzeby czynność powtórzyć.
Tipo de embalaje:Butelka plastikowa
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic Ziaja Ziaja Yego Żel pod prysznic
    dla 3w1 300 ml
    31,13zł/l

    precio: 9,34 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2029-01-31
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    85,60zł/l

    precio: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Vianek Vianek Prebiotyczny szampon Vianek Vianek Prebiotyczny szampon
    300 ml
    57,47zł/l

    precio: 17,24 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-04-30
    Vianek Vianek Prebiotyczna Vianek Vianek Prebiotyczna
    nawilżająca 300 ml
    85,60zł/l

    precio: 25,68 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2028-06-30
    Donegal peine del pelo de 15,5 cm Donegal peine del pelo de 15,5 cm
    de varios colores 1 szt.

    precio: 3,66 zł

    PLN
    1
    3
    Donegal peine para peinar el Donegal peine para peinar el
    cabello 8.8 cm 1 szt.

    precio: 3,50 zł

    PLN
    1
    3
    Wella tono crema colorante Wella tono crema colorante
    rubia iluminadas permanentemente el suero de provitamina b5 9 / 0 1 szt.

    precio: 17,60 zł

    PLN
    1
    2
    Bambino champú bambi para niños Bambino champú bambi para niños
    después de meses 11 150 ml
    45,53zł/l

    precio: 6,83 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad
    2028-03-30
    Barwa El color de la común jabón Barwa El color de la común jabón
    200 g
    36,15zł/kg

    precio: 7,23 zł

    PLN
    1
    12
    Barwa El jabón de color gris sin Barwa El jabón de color gris sin
    perfume hipoalergénico 100 g
    44,30zł/kg

    precio: 4,43 zł

    PLN
    1
    24
    Barwa Barwa Bebi Delikatne Barwa Barwa Bebi Delikatne
    mydełko 100 g
    49,90zł/kg

    precio: 4,99 zł

    PLN
    1
    6
    Barwa Tono hipoalergénico Barwa Tono hipoalergénico
    manzanilla tradicional jabón gris polaco con extracto de 100 g
    44,50zł/kg

    precio: 4,45 zł

    PLN
    1
    13
    Barwa Herbal Color Herbal champú Barwa Herbal Color Herbal champú
    ortiga para cabello grasiento 250 ml
    29,76zł/l

    precio: 7,44 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Barwa Herbal Color Champú a base Barwa Herbal Color Champú a base
    y en la caspa. de hierbas, nabo negro para el cabello debilitado 250 ml
    30,16zł/l

    precio: 7,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad
    2029-04-30
    Barwa Herbal Color Herbal shampoo Barwa Herbal Color Herbal shampoo
    para cabello de campo. 250 ml
    29,80zł/l

    precio: 7,45 zł

    PLN
    1
    5
    Barwa Color herbario: champú a Barwa Color herbario: champú a
    cabello quebradizo y dañado base de hierbas, cálamo y lúpulo para el 250 ml
    29,84zł/l

    precio: 7,46 zł

    PLN
    1
    5
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5