Polmlek de mantequilla adicional

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 3062 kJ / 745 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 51 g |
| Węglowodany | 0,6 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Białko | 0,7 g |
| Sól | 0,50 g |
| Mleko : | Zawiera |
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
ul. Magazynowa 8
86-300 Grudziądz
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Laciate_83_grasa/21053.htmlprecio: 13,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_tradicional_irlandesa_Kerrygold_irlandzkie/25441.htmlprecio: 10,60 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Lurpak_dans_ligeramente_salado_solone/35891.html2026-07-10
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_campestre_de_Piatnica_83/55794.htmlprecio: 5,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_clarificada_Mlekovita_99.9_de_grasa_Leche_99.9_tl._mlecznego/77111.html






Carrito de compras