Mantequilla Lurpak danés ligeramente salado

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Energia | 3038 kJ / 739 kcal |
| Tłuszcz | 82 g |
| w tym kwasy nasycone | 52 g |
| Węglowodany | 0,7 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 0,6 g |
| Sól | 1,2 g |
| Witamina A | 725 µg (91 %*) |
| * Procent referencyjnej wartości spożycia - RWS |
| Mleko : | Zawiera |
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Laciate_83_grasa/21053.htmlprecio: 13,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_tradicional_irlandesa_Kerrygold_irlandzkie/25441.htmlprecio: 6,22 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_polaca_Mlekovita_extra._82_tl._82/40760.htmlprecio: 6,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_campestre_de_Piatnica_83/55794.htmlprecio: 5,51 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Maliuta_de_mantequilla_adicional/61218.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_clarificada_Mlekovita_99.9_de_grasa_Leche_99.9_tl._mlecznego/77111.htmlprecio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mantequilla_Clarificada_Sobik/91267.htmlser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa (olej rzepakowy(...)
precio: 6,34 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Apetina_con_queso_blanco_feta_chile_en_salmuera_typu_feta_w_zalewie/35885.html2026-11-28
ser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa (olej rzepakowy(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Apetina_con_aceitunas_verdes_y_queso_blanco_feta_ajo_en_salmuera_i_czosnkiem_ser_bialy_typu_feta_w_zalewie/35886.htmlmasło 64 % (z mleka), olej rzepakowy 26 %, woda, kultury bakterii kwasu mlekowego, Zawiera 64 % masła Lurpak
precio: 8,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Lurpak_Premium_Classic_Mix/35890.htmlser (mleko pasteryzowane, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, enzym koagulujący: podpuszczka mikrobiologiczna, stabilizator: chlorek wapnia), zalewa olejowa (olej rzepakowy(...)
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Apetina_blanco_queso_de_tipo_mediterrneo_con_tomate_en_un_adobo_de_aceite_srodziemnomorskiego_z_pomidorami_w_zalewie_olejowej/43287.html2026-12-24
maślanka (z mleka), śmietanka (z mleka), odtłuszczone mleko, papaja 4%, cukier, sól, nasiona czarnuszki 0,6%, czerwone curry 0,6%, chili w proszku 0,1%, kurkuma 0,04%, regulat(...)
precio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Arla_Apetina_india_de_queso_crema/45751.html2026-10-26






Carrito de compras