Los frijoles y los weenies con tocino

Pamapol
55
Bardzo dobra.Los frijoles y los weenies con tocino
55
5Los frijoles y los weenies con tocino
414Los frijoles y los weenies con tocino
Los frijoles y los weenies con tocinoLos frijoles y los weenies con tocino
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-01-22

pojemność

cena za kilogram

16,66 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907501002074

5907501002074

precio: 8,33 zł

8.33 PLN 2029-01-22 NewCondition

woda, fasola biała gotowana 30%, boczek wieprzowy wędzony parzony 8,8% (boczek wieprzowy 85%, woda, białko sojowe, białko zwierzęce wieprzowe, błonnik pszenny, cytrusowy, lniany, skrobia ziemniaczana, sól, przyprawy), koncentrat pomidorowy 2,7%, cebula smażona 1,7% (cebula, tłuszcz wieprzowy), skrobia modyfikowana, mąka pszenna, cukier, sól, ekstrakty przypraw, substancje aromatyczne, przyprawy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5-rybonukleotydy disodowe), maltodekstryna, majeranek, czosnek świeży, środki aromatyczne z przetworzenia termicznego, preparaty aromatyczne, środki aromatyczne dymu wędzarniczego, ekstrakt liścia laurowego, ekstrakt ziela angielskiego


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 557 kJ/134 kcal
Tłuszcz 8,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4 g
Węglowodany 10 g
w tym cukry 3,8 g
Błonnik 2,4 g
Białko 3,9 g
Sól 0,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
bez dodatku substancji konserwujących
marca:Pamapol
Nombre del producto regulado legalmente:Fasola biała z boczkiem wieprzowym wędzonym, parzonym w sosie pomidorowym. Produkt sterylizowany.
Conservación:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 48 godzin.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: - Zawartość opakowania przełożyć do garnka - Podgrzewać od czasu do czasu mieszając - Podawać na ciepło z pieczywem lub innymi dodatkami
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Marek , 2023-08-31 14:53:08Bardzo dobra.
  • 2021-09-23 17:57:435



Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
500 g
17,16zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2028-01-30
Łowicz salsa china Łowicz salsa china
fecha de caducidad 2027-11-30
Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
500 g
17,14zł/kg

precio: 8,57 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-01-31
Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
fecha de caducidad 2028-01-06
Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
de tomate 500 g
17,56zł/kg

precio: 8,78 zł

PLN
1
66
fecha de caducidad 2029-02-10
Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
tomate 500 g
16,68zł/kg

precio: 8,34 zł

PLN
1
59
fecha de caducidad 2029-01-10
Bonduelle setas letcho leve Bonduelle setas letcho leve
fecha de caducidad 2027-10-01
Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
fecha de caducidad 2027-11-01
Pamapol Pamapol Paté de aves Pamapol Pamapol Paté de aves
casero 100% GRATIS! 390 g
12,05zł/kg

precio: 4,70 zł

PLN
1
47
fecha de caducidad 2027-03-18
Pamapol guiso casero Pamapol guiso casero
fecha de caducidad 2028-06-30
Pamapol Porcino paté casero Pamapol Porcino paté casero
fecha de caducidad 2027-03-03
Pamapol estofado de carne de cerdo Pamapol estofado de carne de cerdo
500 g
22,42zł/kg

precio: 11,21 zł

PLN
1
31
fecha de caducidad 2028-07-20
Pamapol callos en caldo Pamapol callos en caldo
fecha de caducidad 2029-01-13
Pamapol Sopa Pamapol sopa de col Pamapol Sopa Pamapol sopa de col
con tocino ahumado 470 g
15,51zł/kg

precio: 7,29 zł

PLN
1
42
fecha de caducidad 2027-11-17
Pamapol Sopa de pepino Pamapol con Pamapol Sopa de pepino Pamapol con
eneldo 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
32
fecha de caducidad 2027-10-27
Pamapol Sopa Pamapol Żurek con Pamapol Sopa Pamapol Żurek con
tocino ahumado 470 g
15,53zł/kg

precio: 7,30 zł

PLN
1
82
fecha de caducidad 2027-12-10
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5