setas letcho leve

Bonduelle
47setas letcho leve
do ryżu, do makaronu, do mięsa
setas letcho levesetas letcho leve
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-01

pojemność

cena za litr

23,52 zł / l

kraj

País de origen

Poland

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900281000377

5900281000377

precio: 11,76 zł

11.76 PLN 2027-10-01 NewCondition
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 218 kJ - 52 kcal
Tłuszcz 1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 7,0 g
w tym cukry 5,9 g
Błonnik 1,8 g
Białko 1,9 g
Sól 1,50 g

do ryżu, do makaronu, do mięsa
Características:do ryżu, do makaronu, do mięsa
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Leczo pieczarkowe łagodne. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 500 ml
Conservación:Po otwarciu przechowywać w temperaturze około 4°C i spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Słoik
País de origen:Poland
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
    fecha de caducidad 2027-11-01
    Łowicz Salsa boloñesa lista Łowicz Salsa boloñesa lista
    500 g
    17,16zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Łowicz salsa china Łowicz salsa china
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Łowicz salsa de espagueti Łowicz salsa de espagueti
    500 g
    17,14zł/kg

    precio: 8,57 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Pamapol zamojsku callos Pamapol zamojsku callos
    fecha de caducidad 2028-01-06
    Pamapol rollos de repollo en salsa Pamapol rollos de repollo en salsa
    de tomate 500 g
    17,56zł/kg

    precio: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    fecha de caducidad 2029-02-10
    Pamapol albóndigas en salsa de Pamapol albóndigas en salsa de
    tomate 500 g
    16,68zł/kg

    precio: 8,34 zł

    PLN
    1
    59
    fecha de caducidad 2029-01-10
    Pamapol Los frijoles y los weenies Pamapol Los frijoles y los weenies
    con tocino 500 g
    16,66zł/kg

    precio: 8,33 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-01-22
    Bonduelle picante letcho setas Bonduelle picante letcho setas
    fecha de caducidad
    2027-10-01
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
    212 ml
    21,37zł/l

    precio: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5