Plato de puré Knorr Tocino con cebolla

Knorr
52Plato de puré Knorr Tocino con cebolla
Kremowe puree z ziemniaka, kawałki wędzonego boczku, a wszystko to w towarzystwie aromatycznych przypraw, szczypiorku i czosnku. Brzmi zachęcająco? Puree ziemniaczane Knorr Boczek z cebulką to szybki i prosty sposób na przysmak, który zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie dopadnie Cię głód. Wyjątkowy smak tkwi w prostocie. Dzięki unikalnej recepturze i starannie dobranym składnikom to puree ziemniaczane staje się idealną przekąską. To błyskawiczne danie, które nie wymaga gotowania, więc już w 5 minut możesz cieszyć się aromatycznym puree z boczkiem i cebulką. Wystarczy zalać zawartość kubka wrzątkiem i dokładnie wymieszać. Dzięki temu prostemu procesowi możesz cieszyć się smakiem domowego puree z ziemniaka bez spędzania długich godzin w kuchni. Cebula, mięso i wędzony boczek nadają temu daniu wyjątkowy charakter i intensywny smak. Dodatek aromatycznych ziół sprawia, że puree z ziemniaków z boczkiem i cebulką to prawdziwa uczta dla podniebienia. Pamiętaj, że używamy wysokiej jakości składników, a wszystkie zawarte w składzie warzywa pochodzą z ekologicznych upraw, ponieważ zmieniamy się i dla Ciebie, i dla planety. Zaletą tego błyskawicznego dania jest również praktyczność – można zabrać je ze sobą do pracy, na piknik lub jako szybka przekąska w ciągu dnia. Niezależnie od okazji to szybkie danie na ciepło to zawsze smaczny i sycący wybór. Wypróbuj puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką Knorr już dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz cieszyć się ich pysznym smakiem. To proste danie, które stanie się Twoim ulubionym rozwiązaniem w chwilach, gdy czas nagli, a głód czai się tuż za rogiem.
Plato de puré Knorr Tocino con cebollaPlato de puré Knorr Tocino con cebolla
masa netto

masa netto

51 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

103,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8712423024571

8712423024571

precio: 5,27 zł

5.27 PLN 2027-06-30 NewCondition
Knorr Plato de puré Knorr Tocino Knorr Plato de puré Knorr Tocino
con cebolla 51 g
105,49zł/kg

precio: 5,38 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-30
ziemniaki¹ (58 %), olej słonecznikowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, wędzony boczek (5,2 %) (boczek, sól), cebula (4,8 %), LAKTOZA, sól jodowana, mineralna sól potasowa, wędzona słonina (0,8 %) (słonina, sól), białka MLEKA, aromaty, ekstrakt drożdżowy, szczypiorek (0,3 %), natka pietruszki, aromat dymu wędzarniczego, sól, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, kurkuma, ¹Uprawiane w sposób zrównoważony
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza przygotowanego dania 100 g
Energia372 kJ
Energia89 kcal
Tłuszcz3,4 g
w tym kwasy nasycone0,7 g
Węglowodany11 g
w tym cukry2,1 g
Błonnik1,8 g
Białko2,6 g
Sól0,62 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
**Opakowanie pozwala na przygotowanie 1 porcji produktu - 244 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Kremowe puree z ziemniaka, kawałki wędzonego boczku, a wszystko to w towarzystwie aromatycznych przypraw, szczypiorku i czosnku. Brzmi zachęcająco? Puree ziemniaczane Knorr Boczek z cebulką to szybki i prosty sposób na przysmak, który zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie dopadnie Cię głód. Wyjątkowy smak tkwi w prostocie. Dzięki unikalnej recepturze i starannie dobranym składnikom to puree ziemniaczane staje się idealną przekąską. To błyskawiczne danie, które nie wymaga gotowania, więc już w 5 minut możesz cieszyć się aromatycznym puree z boczkiem i cebulką. Wystarczy zalać zawartość kubka wrzątkiem i dokładnie wymieszać. Dzięki temu prostemu procesowi możesz cieszyć się smakiem domowego puree z ziemniaka bez spędzania długich godzin w kuchni. Cebula, mięso i wędzony boczek nadają temu daniu wyjątkowy charakter i intensywny smak. Dodatek aromatycznych ziół sprawia, że puree z ziemniaków z boczkiem i cebulką to prawdziwa uczta dla podniebienia. Pamiętaj, że używamy wysokiej jakości składników, a wszystkie zawarte w składzie warzywa pochodzą z ekologicznych upraw, ponieważ zmieniamy się i dla Ciebie, i dla planety. Zaletą tego błyskawicznego dania jest również praktyczność – można zabrać je ze sobą do pracy, na piknik lub jako szybka przekąska w ciągu dnia. Niezależnie od okazji to szybkie danie na ciepło to zawsze smaczny i sycący wybór. Wypróbuj puree ziemniaczane z boczkiem i cebulką Knorr już dziś i przekonaj się, jak łatwo i szybko możesz cieszyć się ich pysznym smakiem. To proste danie, które stanie się Twoim ulubionym rozwiązaniem w chwilach, gdy czas nagli, a głód czai się tuż za rogiem.
Características:- Puree ziemniaczane Knorr Boczek z cebulką: smaczne, szybkie danie na ciepło, idealne, aby zaspokoić Twój głód, - Pozwól, by zaskoczył Cię wyjątkowy smak puree z ziemniaków z cebulką i boczkiem, - Szybkie danie na ciepło gotowe w kilka minut – zalej gorącą wodą, odczekaj 5 minut i ciesz się pysznym smakiem puree z ziemniaka jak na rodzinnym obiedzie, - To szybka przekąska, którą możesz cieszyć się niezależnie od tego, gdzie jesteś, - Puree ziemniaczane z boczkiem i cebulą Knorr zawiera wysokiej jakości składniki i warzywa pochodzące z ekologicznych upraw, - Puree ziemniaczane z boczkiem to smak domowego posiłku, nawet jeśli nie masz czasu na gotowanie
marca:Knorr
Nombre del producto regulado legalmente:Puree ziemniaczane boczek z cebulką.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz spód opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przygotowania: 1. Zalej porcję wrzątkiem do poziomu oznaczonego wewnątrz kubka. 2. Dokładnie wymieszaj. 3. Przykryj wieczkiem i odstaw. Gotowe do spożycia po ok. 5 min.
Tipo de embalaje:Kubek
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary salsa idea en polvo para Winiary salsa idea en polvo para
    ... pollo en salsa de crema - una hierba , 30 g 30 g
    148,67zł/kg

    precio: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
    remolacha 53 g
    84,91zł/kg

    precio: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Knorr Taza de queso Knorr caliente Knorr Taza de queso Knorr caliente
    y crutones 22 g
    86,36zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Taza caliente de sopa de Knorr Taza caliente de sopa de
    sopa de pollo en polvo con fideos 12 g
    158,33zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de pepino en polvo con picatostes 13 g
    146,15zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr Taza de sopa Knorr caliente Knorr Taza de sopa Knorr caliente
    de setas con migas de pan 15 g
    122,00zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2026-12-30
    Knorr Aderezo de ensalada Knorr Knorr Aderezo de ensalada Knorr
    Dill and herb 9 g
    211,11zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Knorr Caldo De Carne Knorr Knorr Caldo De Carne Knorr
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5