Hektor
54
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

9,12 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000727

5904747000727

precio: 8,21 zł

comprar 8 szt. para 8.09 zł/szt
8.21 PLN 2027-08-30 NewCondition
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
    conservados 900 g
    11,10zł/kg

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Hektor Pimientos enlatados Héctor Hektor Pimientos enlatados Héctor
    900 ml
    11,49zł/l

    precio: 10,34 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Hektor Kapusta kiszona Hektor Hektor Kapusta kiszona
    900 g
    7,37zł/kg

    precio: 6,63 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
    900 g
    9,87zł/kg

    precio: 8,88 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Hektor Hektor Ogórki kiszone Hektor Hektor Ogórki kiszone
    900 ml
    11,48zł/l

    precio: 10,33 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
    900 ml
    11,10zł/l

    precio: 9,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad
    2028-06-20
    Hektor Hektor Sałatka Wiejska Hektor Hektor Sałatka Wiejska
    z zielonych 900 ml
    7,40zł/l

    precio: 6,66 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
    900 g
    15,08zł/kg

    precio: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
    900 g
    11,58zł/kg

    precio: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
    900 g
    9,99zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Hektor grosella compota Hektor grosella compota
    900 g
    16,16zł/kg

    precio: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
    espinosa Hektor 900 g
    12,04zł/kg

    precio: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
    270 g
    15,48zł/kg

    precio: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5