Hektor

Ogórki kiszone - produkt pasteryzowany.

pojemność netto

pojemność netto

900 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za litr

11,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000437

5904747000437

precio: 10,33 zł

comprar 8 szt. para 10.18 zł/szt
10.33 PLN 2027-10-30 NewCondition

Ogórki, woda, sól, koper, czosnek, liśc laurowy, ziele angielskie.


Wartości odżywcze Wartość odżywcza w 100g/ml produktu: Wartość energetyczna: 50/12 (kj/kcal) Tłuszcz / W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,1g / 0,1g Węglowodany / W tym cukry: 1,9g / 0,0g Białko: 1,0g Sól: 1,8g


Ogórki kiszone - produkt pasteryzowany.


Hektor hector processesed Pepinos Hektor hector processesed Pepinos
conservados 900 g
11,10zł/kg

precio: 9,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-10-30
Hektor Pimientos enlatados Héctor Hektor Pimientos enlatados Héctor
900 ml
11,49zł/l

precio: 10,34 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Hektor Kapusta kiszona Hektor Hektor Kapusta kiszona
900 g
7,37zł/kg

precio: 6,63 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor Hektor Sałatka obiadowa Hektor Hektor Sałatka obiadowa
firmowa 900 g
9,12zł/kg

precio: 8,21 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor Hektor Groszek konserwowy Hektor Hektor Groszek konserwowy
900 g
9,87zł/kg

precio: 8,88 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-05-30
Rolnik Rolnik Sałatka grecka Rolnik Rolnik Sałatka grecka
900 ml
11,10zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
16
fecha de caducidad
2028-06-20
Hektor Hektor Sałatka Wiejska Hektor Hektor Sałatka Wiejska
z zielonych 900 ml
7,40zł/l

precio: 6,66 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2027-09-30
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
900 g
15,08zł/kg

precio: 13,57 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-10-30
Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
900 g
11,58zł/kg

precio: 10,42 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-01-30
Hektor Compota de ciruela Hektor Hektor Compota de ciruela Hektor
900 g
9,99zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-09-30
Hektor grosella compota Hektor grosella compota
900 g
16,16zł/kg

precio: 14,54 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Hektor Compota de grosella Hektor Compota de grosella
espinosa Hektor 900 g
12,04zł/kg

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad 2027-08-30
Hektor Hektor Sorrel picado Hektor Hektor Sorrel picado
270 g
15,48zł/kg

precio: 4,18 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2027-01-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5