Guisantes y zanahorias Hektor

Hektor
55Guisantes y zanahorias Hektor
Guisantes y zanahorias HektorGuisantes y zanahorias Hektor
masa netto

masa netto

460 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

13,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000017

5904747000017

precio: 6,29 zł

6.29 PLN 2027-09-30 NewCondition
Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
Hektor 460 g
13,02zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-05-30

Warzywa w różnych proporcjach (marchewka, groszek), woda, sól.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Hektor hector zanahorias, en lata Hektor hector zanahorias, en lata
    460 g
    10,28zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Orzeł Polska Águila polaca Orzeł Polska Águila polaca
    Remolachas caseras en escabeche 460 g
    17,37zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2027-10-30
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
    Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-01-31
    Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
    280 g
    41,32zł/kg

    precio: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-04-30
    Rolnik Ensalada campesina con Rolnik Ensalada campesina con
    tomates verdes 850 g
    9,76zł/kg

    precio: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
    Hektor 890 g
    8,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Dawtona Dawtona zanahorias y Dawtona Dawtona zanahorias y
    guisantes 510 g
    12,86zł/kg

    precio: 6,56 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-07-24
    Hektor Ensalada de verduras Hektor Hektor Ensalada de verduras Hektor
    para la cena. 500 ml
    9,36zł/l

    precio: 4,68 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Hektor Ensalada sueca Hektor Hektor Ensalada sueca Hektor
    500 ml
    10,24zł/l

    precio: 5,12 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad
    2027-09-30
    Hektor Ensalada lituana Hektor Hektor Ensalada lituana Hektor
    500 ml
    11,36zł/l

    precio: 5,68 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Ensalada de almuerzo de Hektor Ensalada de almuerzo de
    Hektor Company 470 g
    12,74zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Hektor Hektor Una mezcla de Hektor Hektor Una mezcla de
    guisantes, maíz y zanahorias. 500 ml
    11,98zł/l

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Hektor Compota de cereza Hektor Hektor Compota de cereza Hektor
    900 g
    15,08zł/kg

    precio: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Hektor Compota de fresa Hektor Hektor Compota de fresa Hektor
    900 g
    11,58zł/kg

    precio: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-01-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5