Agricultor Judías verdes

Rolnik
55
Ok.Agricultor Judías verdes
51Agricultor Judías verdes
Agricultor Judías verdesAgricultor Judías verdes
masa netto

masa netto

700 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-12-31

pojemność

cena za kilogram

12,24 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000809

5900919000809

precio: 8,57 zł

8.57 PLN 2028-12-31 NewCondition
fasola szparagowa, woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna80 kJ
Wartość energetyczna19 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany2,1 g
w tym cukry<0,5 g
Białko1,4 g
Sól0,84 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Fasolka konserwowa. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania 720 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data podana na wieczku przed numerem partii. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marek , 2026-01-04 13:19:57Ok.



Bio Food Bio Food Chucrut con Bio Food Bio Food Chucrut con
zanahorias BIO 700 g
14,29zł/kg

precio: 10 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-16
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
verdes 425 ml
16,47zł/l

precio: 7 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
mexicano 425 ml
21,18zł/l

precio: 9 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-11-30
PRECIO REDUCIDO -25%
Pudliszki alubias blancas Pudliszki alubias blancas
400 g
11,80zł/kg

precio: 4,72 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2027-01-31
Pudliszki frijoles rojos Pudliszki frijoles rojos
400 g
15,70zł/kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-02-26
Kwidzyn frijoles rojos enlatados Kwidzyn frijoles rojos enlatados
400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2030-04-30
Kwidzyn frijoles blancos enlatados Kwidzyn frijoles blancos enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2030-05-30
Rolnik frijoles rojos enlatados Rolnik frijoles rojos enlatados
400 g 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2029-04-30
Rolnik alubias blancas Rolnik alubias blancas
agricultores enlatados 400 g 400 g
9,03zł/kg

precio: 3,61 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad
2029-03-30
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5