Fa Fiji Dream Shower gel

Fa Łagodny żel pod prysznic Fa Fiji Dream o zapachu arbuza i kwiatu ylang ylang. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Fiji Dream żel pod prysznic o odświeżającym i zmysłowym zapachu arbuza i ylang ylang, który zapewni Ci tropikalną podróż pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe egzotyczne nuty odległych wysp. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Fa Fiji Dream Shower gelFa Fiji Dream Shower gel
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

32,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000101091458

9000101091458

precio: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Fa Fiji Dream Shower gel
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Laurate, Parfum (Fragrance), Sodium Ascorbyl Phosphate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, CI 14700 (Red 4), CI 17200 (Red 33)
Łagodny żel pod prysznic Fa Fiji Dream o zapachu arbuza i kwiatu ylang ylang. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Fiji Dream żel pod prysznic o odświeżającym i zmysłowym zapachu arbuza i ylang ylang, który zapewni Ci tropikalną podróż pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe egzotyczne nuty odległych wysp. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
marca:Fa
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite
Rosa Jazmín 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Hombres gel para cuerpo y Fa Hombres gel para cuerpo y
cabello de atracción vigor 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa gel de ducha con aroma de Fa Fa gel de ducha con aroma de
guaraná y ginseng 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Gel de ducha Fa Men Red Fa Gel de ducha Fa Men Red
madera notas de cedro rojo Cedarwood con una fórmula 2 en 1 con aroma a 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Odświeżający żel Ziaja Ziaja Odświeżający żel
pod prysznic 400 ml
36,55zł/l

precio: 14,62 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Fa roll-on antitranspirante Fa roll-on antitranspirante
hombres Sport Double Power 50 ml
204,40zł/l

precio: 10,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5