Fa gel de ducha con aroma de guaraná y ginseng

Fa Żel pod prysznic Fa Men Sport Energy Boost o zapachy guarany i żeń-szenia. Formuła 3 w 1 - do ciała, włosów i twarzy, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1: do efektywnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów o odświeżającym i pobudzającym zapachu guarany i żeń-szenia, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe doznania każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła 3w1 idealnie oczyszcza włosy, twarz i ciało, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska - wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Fa gel de ducha con aroma de guaraná y ginsengFa gel de ducha con aroma de guaraná y ginseng
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

32,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000100781374

9000100781374

precio: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Glyceryl Laurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Limonene, Linalyl Acetate, Juniperus Virginiana Oil, Sodium Benzoate, CI 47005, CI 19140 (Yellow 5), CI 15985 (Yellow 6), CI 42090 (Blue 1)
Żel pod prysznic Fa Men Sport Energy Boost o zapachy guarany i żeń-szenia. Formuła 3 w 1 - do ciała, włosów i twarzy, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Sport Energy Boost żel pod prysznic z formułą 3w1: do efektywnego oczyszczania ciała, twarzy i włosów o odświeżającym i pobudzającym zapachu guarany i żeń-szenia, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe doznania każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła 3w1 idealnie oczyszcza włosy, twarz i ciało, przeciwdziała uczuciu suchej skóry. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska - wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Łagodny dla skóry. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
marca:Fa
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Hombres gel para cuerpo y Fa Hombres gel para cuerpo y
cabello de atracción vigor 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite
Rosa Jazmín 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Fiji Dream Shower gel Fa Fa Fiji Dream Shower gel
Fa Gel de ducha Fa Men Red Fa Gel de ducha Fa Men Red
madera notas de cedro rojo Cedarwood con una fórmula 2 en 1 con aroma a 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Odświeżający żel Ziaja Ziaja Odświeżający żel
pod prysznic 400 ml
36,55zł/l

precio: 14,62 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Fa roll-on antitranspirante Fa roll-on antitranspirante
hombres Sport Double Power 50 ml
204,40zł/l

precio: 10,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5