Hombres gel para cuerpo y cabello de atracción vigor

Fa Żel pod prysznic Fa Men Attraction Force o zapachu świeżej bergamotki i limonki. Formuła 2 w 1 myje włosy i ciało. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami: do efektywnego oczyszczania ciała i włosów o odświeżającym i uwodzicielskim zapachu bergamotki i limonki, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe zakątki świata każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła z feromonami 2w1 idealnie oczyszcza włosy i ciało, chroniąc skórę przed nadmiernym przesuszeniem. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Hombres gel para cuerpo y cabello de atracción vigorHombres gel para cuerpo y cabello de atracción vigor
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

pojemność

cena za litr

32,48 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

9000100798563

9000100798563

precio: 12,99 zł

12.99 PLN NewCondition
Aqua (Water, Eau), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Parfum (Fragrance), Androsta­dien­one, Glyceryl Laurate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Limonene, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Linalyl Acetate, Linalool, Sodium Benzoate, CI 16035 (Red 40), CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1)
Żel pod prysznic Fa Men Attraction Force o zapachu świeżej bergamotki i limonki. Formuła 2 w 1 myje włosy i ciało. Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz Fa Men Attraction Force żel pod prysznic z formułą 2w1 z feromonami: do efektywnego oczyszczania ciała i włosów o odświeżającym i uwodzicielskim zapachu bergamotki i limonki, który zapewni Ci kompleksowe pobudzenie pod prysznicem. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe zakątki świata każdego dnia. - Z żelem pod prysznic Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Formuła z feromonami 2w1 idealnie oczyszcza włosy i ciało, chroniąc skórę przed nadmiernym przesuszeniem. - 94 % składników pochodzenia naturalnego (w tym woda). - Formuła wegańska- wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. - Ok. 10 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* o specjalnie zaprojektowanym kształcie, który pozwoli na wydobycie ostatniej kropli- wystarczy obrócić butelkę korkiem do dołu. Dobre dla Ciebie i dobre dla planety! Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
marca:Fa
Tipo de embalaje:Butelka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Fa deporte activo ginkgo gel de Fa deporte activo ginkgo gel de
ducha 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite Fa Fa Gel de ducha mágica Aceite
Rosa Jazmín 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
4
Fa Fa Fiji Dream Shower gel Fa Fa Fiji Dream Shower gel
Fa Fa gel de ducha con aroma de Fa Fa gel de ducha con aroma de
guaraná y ginseng 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
2
Fa Gel de ducha Fa Men Red Fa Gel de ducha Fa Men Red
madera notas de cedro rojo Cedarwood con una fórmula 2 en 1 con aroma a 400 ml
32,48zł/l

precio: 12,99 zł

PLN
1
6
Ziaja Ziaja Odświeżający żel Ziaja Ziaja Odświeżający żel
pod prysznic 400 ml
36,55zł/l

precio: 14,62 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad
2027-04-30
Ziaja Cabra lechera leche compresa Ziaja Cabra lechera leche compresa
, jabón de ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
14
fecha de caducidad
2029-02-28
Ziaja manteca de cacao , jabón de Ziaja manteca de cacao , jabón de
ducha cremoso 500 ml
21,68zł/l

precio: 10,84 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2029-02-28
Fa roll-on antitranspirante Fa roll-on antitranspirante
hombres Sport Double Power 50 ml
204,40zł/l

precio: 10,22 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2029-04-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5