La linaza FLORPAK

Florpak

Siemię lniane to nasiona lnu. Używany jako środek leczniczy. Jest źródłem kwasów tłuszczowych omega 3. Poprawia pracę mózgu i serca. Siemię zalecane jest dla kobiet, chroni je przed chorobą nowotworową piersi, gdyż zawiera w sobie lignany.Poprawia perstaltykę jelit, eliminuje zaparcia, poprawia pracę układu pokarmowego żołądka, dwunastnicy. Używane jest również w kosmetyce jako składnik szapmonów oraz odżywek do włosów.

La linaza FLORPAKLa linaza FLORPAK
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

16,25 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931701057

5901931701057

precio: 3,25 zł

3.25 PLN 2026-12-31 NewCondition

siemię lniane.


Tekst z pogrubioną czcionką, podkreślony.


Información para alérgicos:

W zakładzie konfekcjonuje się: pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne i włoskie.


Siemię lniane to nasiona lnu. Używany jako środek leczniczy. Jest źródłem kwasów tłuszczowych omega 3. Poprawia pracę mózgu i serca. Siemię zalecane jest dla kobiet, chroni je przed chorobą nowotworową piersi, gdyż zawiera w sobie lignany.Poprawia perstaltykę jelit, eliminuje zaparcia, poprawia pracę układu pokarmowego żołądka, dwunastnicy. Używane jest również w kosmetyce jako składnik szapmonów oraz odżywek do włosów.


marca:Florpak
Dirección del productor:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Dirección de devolución:

Florpak Sp. z o.o.

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Sante Sante Len oro planta Sante Sante Len oro planta
desengrasada 200 g
32,85zł/kg

precio: 6,57 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Radix lino de tierra Radix-Bis Radix lino de tierra Radix-Bis
200 g
28,10zł/kg

precio: 5,62 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-03-30
Bio Planet Semilla de amapola azul Bio Planet Semilla de amapola azul
Bio Planet BIO 200 g
53,70zł/kg

precio: 10,74 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet BIO semillas de Bio Planet BIO semillas de
cáñamo sin cáscara Bio Planet 200 g
91,40zł/kg

precio: 18,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-10-30
Bio Planet Bio Superfoods Bio Planet Bio Superfoods
Chlorella Planet polvo ( algas ) PERFIL 200 g
226,70zł/kg

precio: 45,34 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-16
Bio Planet Bio Planet espirulina Bio Planet Bio Planet espirulina
en polvo ( algas ) PERFIL 200 g
111,65zł/kg

precio: 22,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-06-23
Bio Planet Planet Bio Superfoods Bio Planet Planet Bio Superfoods
granos de cacao crudo BIO 200 g
197,20zł/kg

precio: 39,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-01
Radix Radix-Bis cardo mariano Radix Radix-Bis cardo mariano
200 g
29,95zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-03-31
Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

precio: 6,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-31
Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
blanco 500 g
18,54zł/kg

precio: 9,27 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-05-30
Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes
450 g
23,38zł/kg

precio: 10,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-30
Florpak FLORPAK Judías gigantes Florpak FLORPAK Judías gigantes
Medio 450 g
21,36zł/kg

precio: 9,61 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-06-30
Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
500 g
16,38zł/kg

precio: 8,19 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-06-30
Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
500 g
14,30zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-12-31
Florpak FLORPAK sopa griega Florpak FLORPAK sopa griega
400 g
19,33zł/kg

precio: 7,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5