mantequilla extra de Warlubie

Jagr
45
masło dobre ale słabo się rozsmarowujemantequilla extra de Warlubie
411mantequilla extra de Warlubie
mantequilla extra de Warlubiemantequilla extra de Warlubie
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904951000025

5904951000025

precio: 6,99 zł

6.99 PLN 2026-11-08 NewCondition
Zawartość tłuszczu 82%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna kJ/kcal3058 / 744
Tłuszcz [g]82,0
w tym kwasy tłuszczowe nasycone [g]55,0
Węglowodany [g]0,7
w tym cukry [g]0,7
Białko [g]0,7
Sól [g]0,20

Jagr
Conservación:Przechowywać w temperaturze poniżej 10 °C. Chronić przed światłem.
Tipo de embalaje:Owijka
Dirección del productor:PHU JAGR Sp. z o.o. ul. Bąkowska 34 86-160 Warlubie
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • 2021-02-06 08:06:02masło dobre ale słabo się rozsmarowuje



Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
grasa 200 g
37,15zł/kg

precio: 7,43 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2026-11-24
Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
irlandesa Kerrygold 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
20
fecha de caducidad 2026-12-22
Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
Piątnica 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
27
fecha de caducidad 2026-12-13
Kerry Gold Mantequilla de Kerry Gold Mantequilla de
kerrygold salada tradicional irlandesa 200 g
56,10zł/kg

precio: 11,22 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-12-22
Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra
rural 83% 200 g
37,45zł/kg

precio: 7,49 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-31
Dziugas Dziugas Crema dulce de Dziugas Dziugas Crema dulce de
mantequilla 82% grasa 200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-13
Jagr Leche de kéfir natural Jagr Leche de kéfir natural
375 g
7,97zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2026-10-22
Jagr Jagr Kefir Warlubski Jagr Jagr Kefir Warlubski
1 kg

precio: 6,28 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-17
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5