Dziugas Crema dulce de mantequilla 82% grasa

Dziugas
32Dziugas Crema dulce de mantequilla 82% grasa
Dziugas Crema dulce de mantequilla 82% grasaDziugas Crema dulce de mantequilla 82% grasa
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4770299399708

4770299399708

precio: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-07 NewCondition
Dziugas Dziugas Crema dulce de Dziugas Dziugas Crema dulce de
mantequilla 82% grasa 200 g
34,95zł/kg

precio: 6,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-13
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jagr mantequilla extra de Warlubie Jagr mantequilla extra de Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-11-08
    Łaciate Mantequilla Łaciate 83% Łaciate Mantequilla Łaciate 83%
    grasa 200 g
    37,15zł/kg

    precio: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2026-11-24
    Kerry Gold Mantequilla tradicional Kerry Gold Mantequilla tradicional
    irlandesa Kerrygold 200 g
    56,10zł/kg

    precio: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2026-12-22
    Piątnica Mantequilla campestre de Piątnica Mantequilla campestre de
    Piątnica 83% 200 g
    37,45zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    fecha de caducidad 2026-12-13
    Kerry Gold Mantequilla de Kerry Gold Mantequilla de
    kerrygold salada tradicional irlandesa 200 g
    56,10zł/kg

    precio: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2026-12-22
    Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra Mlekpol Rolmlecz Mantequilla extra
    rural 83% 200 g
    37,45zł/kg

    precio: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2026-10-31
    Mlekovita Mantequilla clarificada Mlekovita Mantequilla clarificada
    Mlekovita 99,9% de grasa Leche 200 g
    59,95zł/kg

    precio: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-01-21
    Dziugas Dziugas - Cuajo madurado Dziugas Dziugas - Cuajo madurado
    duro rallado 100 g
    91,80zł/kg

    precio: 9,18 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-11-02
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5