mostaza bávara

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| energia: | 403 kJ/93 kcal |
| tłuszcz: | 5,4 g |
| w tym kwasy nasycone: | 0,7 g |
| węglowodany: | 3,1 g |
| w tym cukry: | 3,1 g |
| białko: | 5,2 g |
| sól: | 3,8 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Gorczyca : | Zawiera |
Niezmienny od wieków sekret alpejskiego bogactwa i unikalnej receptury.
Jakość od roku 1845
ul. Batalionu Platerówek 3
03-308 Warszawa
ul. Batalionu Platerówek 3
03-308 Warszawa
precio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Mostaza_Sarepska/20440.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Mostaza_Francesa_Roleski/20441.htmlprecio: 3,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Roleski_Mostaza_Chrzanow/20443.htmlprecio: 3,72 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tabla_de_mostaza/20444.htmlprecio: 3,73 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mostaza_Kremska/20445.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mostaza_juncea/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 4,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_delicias_Gdansk_mostaza_._200_g_de_miel_delikatesowa_miodowa/29718.htmlprecio: 4,33 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dagome_200g_mostaza_Casubio/29719.html






Carrito de compras