estrella de pan de jengibre en el chocolate

mąka pszenna, nadzienie o smaku truskawkowym 17% (przeciery owocowe: jabłko, truskawka, agrest, aronia; syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, skrobia modyfikowana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja konserwująca: sorbinian potasu, aromat barwnik: koszenila), czekolada 17% (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi), E 476; aromat), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, woda, barwnik: karmel amoniakalny, olej roślinny rzepakowy, substancje spulchniające: węglany amonu, przyprawa piernikowa, sól
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1539 kJ / 365 kcal |
| Tłuszcz | 7,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 36 g |
| Błonnik | 2,9 g |
| Białko | 4,5 g |
| Sól | 0,1 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Pszenica : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
ul. Grunwaldzka 8
42-125 Kamyk
ul. Grunwaldzka 8
42-125 Kamyk
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 5 ocen.
cukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier truskawkowy 2,9%, subs(...)
precio: 6,87 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Brownies_de_chocolate_con_relleno_de_fresa_de_cuento_de_hadas_basniowe_z_nadzieniem_truskawkowym/32395.htmlcukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier śliwkowy 4%, substancj(...)
precio: 6,86 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jengibre_en_el_chocolate_con_una_hada_del_ciruelo_del_relleno_basniowe_z_nadzieniem_sliwkowym/32396.htmlmąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, utwardzony tłuszcz palmowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, substancje spulchniające: E503, E501(...)
precio: 6,42 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tago_Gingerbread_duo/40701.htmlcukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy, sól, regulat(...)
precio: 5,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Coprnico_de_Torun_Torun_corazon_de_pan_de_jengibre_torunskie/46081.htmlczekolada 23 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 21 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier m(...)
precio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Coprnico_Desde_el_corazon_del_pan_de_jengibre_de_la_fbrica_rellena_en_un_sabor_albaricoque_postre_de_chocolate_nadziewane_w_deserowej_czekoladzie_smak_morelowy/55532.htmlmąka pszenna, czekolada 26 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, miód 4 %, barwnik (karmel), substancja spulc(...)
precio: 11,84 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Coprnico_Desde_el_corazon_del_pan_de_jengibre_del_corazon_fbrica_de_postre_de_chocolate_con_miel_piernikowe_w_deserowej_czekoladzie_z_dodatkiem_miodu/55533.htmlbiała czekolada 30 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19 % [przecier jabłkow(...)
precio: 11,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Coprnico_Desde_el_corazon_del_pan_de_jengibre_de_la_fbrica_rellena_con_sabor_a_chocolate_blanco_a_la_grosella_negra_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_smak_czarnej_porzeczki/55535.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4 % substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja k(...)
precio: 8,61 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_o_smaku_wisniowym/56918.html2027-01-30






Carrito de compras