jugo de tomate con hierbas Dawtona polacas

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 88 kJ / 21 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,1 g |
| w tym cukry | 3,5 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,35 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 1 porcję produktu. |
sok pomidorowy odtworzony z zagęszczonego soku (99,3 %), sól, zioła (0,16 %) (natka pietruszki, szczypiorek, lubczyk), ekstrakt koperku
precio: 3,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_Dawtona_con_hierbas_polacas_ziolami/107935.html2027-05-29
sok pomidorowy odtworzony z zagęszczonego soku pomidorowego (91 %), przecier selera naciowego (8 %), sól
precio: 3,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_Dawtona_con_apio_naciowym/107942.htmlprecio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_100/18977.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego oraz przecier pomidorowy: (99,1%), przecier z papryki (0,3%), sól (0,5%), papryka ostra mielona (0,02%), naturalny aromat
precio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomate_jugo_de_Tabasco/25077.htmlprecio: 4,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_de_tomate_fresco_ze_swiezych_pomidorow/25180.htmlprecio: 6,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_100/26860.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
precio: 5,79 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chips_de_remolacha/18551.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/maz_dulce_en_conserva_slodka/30686.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/frijoles_rojos_enlatados/33702.htmlprecio: 5,44 zł
PLN https://es.dodomku.pl/rodajas_de_tomate_en_lata/35363.htmlprecio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_enteros_en_conserva/35364.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/alubias_blancas/37295.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mousse_de_tomate/38132.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Guisantes_Dow_TONO_enlatados/38359.html






Carrito de compras