Jugo de tomate Dawtona con apio

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 90 kJ / 21 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 4,2 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 0,6 g |
| Białko | 0,8 g |
| Sól | 0,40 g |
| Potas | 237 mg (12 %**) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal). | |
| **Dzienne referencyjne wartości spożycia witamin i składników mineralnych (dla osoby dorosłej). | |
| Opakowanie zawiera 1 porcję produktu. | |
| Informacja dla osób chorych na cukrzycę: WW/100 ml - 0,42 WT/100 ml - 0,00 WB/100 ml - 0,03 WBT/100 ml - 0,03 |
| Seler : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
sok pomidorowy odtworzony z zagęszczonego soku (99,3 %), sól, zioła (0,16 %) (natka pietruszki, szczypiorek, lubczyk), ekstrakt koperku
precio: 3,24 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_Dawtona_con_hierbas_polacas_ziolami/107935.html2027-05-21
precio: 5,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_100/18977.htmlsok pomidorowy z zagęszczonego soku pomidorowego oraz przecier pomidorowy: (99,1%), przecier z papryki (0,3%), sól (0,5%), papryka ostra mielona (0,02%), naturalny aromat
precio: 3,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomate_jugo_de_Tabasco/25077.htmlprecio: 4,78 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_de_tomate_fresco_ze_swiezych_pomidorow/25180.htmlprecio: 6,14 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Jugo_de_tomate_100/26860.htmlprecio: 3,12 zł
PLN https://es.dodomku.pl/jugo_de_tomate_de_tomate_fresco_pomidorow/31399.htmlburaki ćwikłowe, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakty przypraw
precio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/chips_de_remolacha/18551.htmlprecio: 4,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/maz_dulce_en_conserva_slodka/30686.htmlprecio: 5,29 zł
PLN https://es.dodomku.pl/rodajas_de_tomate_en_lata/35363.htmlprecio: 5,26 zł
PLN https://es.dodomku.pl/tomates_enteros_en_conserva/35364.htmlprecio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/alubias_blancas/37295.htmlprecio: 5,52 zł
PLN https://es.dodomku.pl/mousse_de_tomate/38132.htmlprecio: 3,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Guisantes_Dow_TONO_enlatados/38359.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, czosnek (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
precio: 5,45 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Dawtona_tomates_en_rodajas_en_una_lata_con_ajo_z_czosnkiem/45104.html






Carrito de compras