sopa de remolacha rápida

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 70 kJ/16 kcal |
| Tłuszcz | <0,5 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 g |
| Węglowodany | 3,6 g |
| w tym cukry | 3,0 g |
| Błonnik | <0,5 g |
| Białko | <0,5 g |
| Sól | 1,0 g |
| Opakowanie wystarcza do przygotowania 5 porcji produktu. | |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Może zawierać |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 14 ocen.
- 2021-03-30 18:28:36Bez zarzutu.
cukier, zagęszczony sok z buraków 15,9 %, maltodekstryna, sól, kwas (kwas cytrynowy), ekstrakt drożdży, olej słonecznikowy, aromaty, fermentowane białko pszenne, majeranek, pr(...)
precio: 3,61 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_de_sopa_de_remolacha_en_polvo_czerwony/34216.htmlcukier, maltodekstryna, sok z czerwonego buraka w proszku (16 %), sól jodowana, skrobia, tłuszcz palmowy, fruktoza, czosnek (2 %), ekstrakt drożdżowy, kwas: kwas cytrynowy, só(...)
precio: 1,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Knorr_Una_taza_caliente_de_borscht_rojo_en_polvo_barszcz_czerwony/19193.htmlgroch (59 %), grzanki (9,9 %) [pieczywo (mąka PSZENNA, sól, drożdże, olej rzepakowy), tłuszcz palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu)], sól jodowana, skrobia, syrop (...)
precio: 1,90 zł
PLN https://es.dodomku.pl/una_taza_de_sopa_caliente_en_polvo_de_sopa_de_guisantes_con_picatostes_grochowa_z_grzankami/19196.htmlkoncentrat pomidorowy (27 %), makaron (24 %) (mąka PSZENNA semolina, sól), skrobia, sól jodowana, cukier, ekstrakt drożdżowy, białko serwatkowe (z MLEKA), maltodekstryna, tłus(...)
precio: 1,83 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Knorr_Una_taza_caliente_de_sopa_de_tomate_en_polvo_con_fideos_pomidorowa_z_makaronem/19199.htmlnudle (92,8 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
precio: 2,72 zł
PLN https://es.dodomku.pl/polvo_de_sopa_instantnea_de_pato_suave_kaczka_lagodna/19216.htmlnudle (93,1 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
precio: 2,67 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_instantnea_en_polvo_aguda_langostino_tailands_krewetkowa_tajska_ostra/19218.htmlnudle (92,8 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany (...)
precio: 2,43 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_instantnea_de_pollo_en_polvo_de_oro_suave_kurczak_zloty_lagodna/19220.htmlmąka grochowa* 65,6 %, mąka pszenna*, sól, odtłuszczone mleko w proszku*, wędzony tłuszcz wieprzowy*, cukier*, aromaty (z pszenicą), suszone warzywa (czosnek* 1,1 %, chrzan*),(...)
precio: 3,61 zł
PLN https://es.dodomku.pl/sopa_en_polvo_75_g_de_guisantes/19223.htmlprecio: 0,99 zł
PLN https://es.dodomku.pl/azcar_de_vainilla/29682.htmlprecio: 1,85 zł
PLN https://es.dodomku.pl/comestibles_cido_ctrico/30601.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
precio: 2,50 zł
PLN https://es.dodomku.pl/6_cubos_de_caldo_de_verduras/48000.htmlprecio: 5,39 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Cristiano_caf_de_grano_exprese_30_bolsas_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
precio: 5,63 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_de_la_fresa_truskawkowym/48016.htmlpreparat białkowy-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E472a, syrop glukozowy), cukier, mleko w pro(...)
precio: 5,40 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Tortas_de_la_crema_con_el_sabor_del_ron_rumowym/48017.html






Carrito de compras