Cukry Nyskie Galletas integrales Petit Beurre

Cukry Nyskie
55
Ok.Cukry Nyskie Galletas integrales Petit Beurre
54Cukry Nyskie Galletas integrales Petit Beurre

Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego

Cukry Nyskie Galletas integrales Petit BeurreCukry Nyskie Galletas integrales Petit Beurre
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-31

pojemność

cena za kilogram

31,45 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228011302

5901228011302

precio: 6,29 zł

6.29 PLN 2027-07-31 NewCondition
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
integrales Petit Beurre 200 g
29,95zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-02-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
integrales Petit Beurre 200 g
31,45zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-07-31

mąka pszennapełnoziarnista (36%), mąkapszenna, cukier, tłuszcz roślinny(palmowy
i rzepakowy), syrop cukru inwertowanego, serwatka zdemineralizowana w proszku (z
mleka), serwatka wproszku(zmleka),substancje spulchniające: węglany amonu, węglany
sodu, difosforany,pirosiarczynsodu; emulgator: lecytyny (zsoi);sól, syrop maltozowy,
aromat.


Wartość odżywcza w 100 g Porcja 5,4 g
(1 ciastko)
%*
(5,4 g)
Energia 1850 kJ / 440 kcal 100 kJ / 24 kcal 1%

Tłuszcz
w tym:

-kwasy tłuszczowe
nasycone

13 g

6 g

0,7 g

0,3 g

1%

2%

Węglowodany
w tym:

-cukry

69 g

25 g

3,7 g

1,4 g

1%

2%

Błonnik pokarmowy 5,4 g 0,3 g -
Białko 9,5 g 0,5 g 1%
Sól 1,3 g 0,07 g 1%

*RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal)
Opakowanie zawieraokoło38sugerowanychporcji.Porcja:1 ciastko (ok. 5,4 g)


Możliwa obecność:sezamu, jaj, orzeszków arachidowych i orzechów.


Herbatniki laminowane,z mąką pełnoziarnistą
Źródło błonnika pokarmowego


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:54Ok.



Bahlsen Galletas De Postre De Bahlsen Galletas De Postre De
Krakuski Con Azúcar 200 g
26,50zł/kg

precio: 5,30 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-04-25
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
de cacao Petit Beurre 200 g
29,95zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad
2027-07-31
Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
Galletas de cacao 200 g
24,25zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-09-10
Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
Galletas negras 200 g
24,25zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
15
fecha de caducidad 2027-06-30
Apetitki Aperitivos Petit Beurre Apetitki Aperitivos Petit Beurre
Galletas de mantequilla 200 g
24,25zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-08-19
dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
Blanco y negro 200 g
36,70zł/kg

precio: 7,34 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2026-12-17
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate y nueces 135 g
44,37zł/kg

precio: 5,99 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-04-28
Milka Galletas Milka Pieguski con Milka Galletas Milka Pieguski con
chocolate 135 g
42,96zł/kg

precio: 5,80 zł

PLN
1
29
fecha de caducidad 2027-03-27
Cukry Nyskie Galletas Nyskie Cukry Nyskie Galletas Nyskie
Azúcares FIT&FREE vainilla 120 g
40,42zł/kg

precio: 4,85 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2026-12-18
Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas Cukry Nyskie Cukry Nyskie Galletas
Postre regional chocolate 180 g
31,67zł/kg

precio: 5,70 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2027-03-06
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5