Barra de cereal Corny Big de coco con chocolate con leche

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza ø 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1983 kJ / 474 kcal |
| Tłuszcz | 23,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,9 g |
| Węglowodany | 59,2 g |
| w tym cukry | 32,2 g |
| Błonnik | 5,2 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 0,44 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
¿Cómo añadir una opinión?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
białka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
precio: 5,37 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sante_Go_On_Barra_de_protenas_33_de_caramelo_salado_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Barra_de_cereal_Corny_Big_con_arndanos/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Barra_de_cereal_Corny_Big_Hazelnut_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
precio: 2,71 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Barra_de_cereal_Corny_BiG_con_chocolate_con_leche_y_pltanos_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
białka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
precio: 5,36 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Barrita_con_sabor_a_chocolate_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13
ciasteczka 21 % (mąka pszenna, cukier, masło klarowane (Ghee) (mleko), karob proszek, sól morska, substancja spulchniająca: węglany sodu, aromaty), syrop glukozowy, koncentrat(...)
precio: 4,23 zł
PLN https://es.dodomku.pl/Barrita_Go_On_Protein_con_galletas_y_caramelo_ciasteczkami_i_karmelem/110255.html2026-10-29






Carrito de compras