Mezcla de Verduras Bonduelle México

Bonduelle
51Mezcla de Verduras Bonduelle México
Zawiera naturalnie występujące cukry
Mezcla de Verduras Bonduelle MéxicoMezcla de Verduras Bonduelle México
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-08-31

pojemność

cena za kilogram

34,93 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681158540

3083681158540

precio: 5,24 zł

5.24 PLN 2028-08-31 NewCondition
mieszanka warzyw (kukurydza 49 %, groszek 29 %, czerwona papryka 10 %), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna333 kJ / 79 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11,0 g
w tym cukry4,4 g
Błonnik4,1 g
Białko3,4 g
Sól0,57 g

Zawiera naturalnie występujące cukry
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Mieszanka warzywna meksykańska. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 212 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Tipo de embalaje:Puszka
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bonduelle Bonduelle Una ración de Bonduelle Bonduelle Una ración de
    guisantes a la vez, 2x75g 150 g
    50,47zł/kg

    precio: 7,57 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad
    2029-06-30
    Jamar Jamar una mezcla de verduras Jamar Jamar una mezcla de verduras
    de zanahorias y guisantes 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-12-31
    Jamar Verduras mixtas Jamar Jamar Verduras mixtas Jamar
    Zanahorias, Guisantes, Maíz 470 g
    14,04zł/kg

    precio: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2029-01-31
    Devaldano boletus marinado Devaldano boletus marinado
    280 g
    41,32zł/kg

    precio: 11,57 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2029-04-30
    Rolnik Ensalada campesina con Rolnik Ensalada campesina con
    tomates verdes 850 g
    9,76zł/kg

    precio: 8,30 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
    Hektor 890 g
    8,98zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    19
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Hektor Guisantes y zanahorias Hektor Guisantes y zanahorias
    Hektor 460 g
    13,02zł/kg

    precio: 5,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
    Bonduelle Tradicional 400 g
    11,68zł/kg

    precio: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    fecha de caducidad 2028-06-30
    Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
    ceyenne salsa roja 400 g
    22,48zł/kg

    precio: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2029-05-31
    Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
    fecha de caducidad 2027-12-31
    Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
    verdes 425 ml
    16,47zł/l

    precio: 7 zł

    PLN
    1
    17
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
    340 ml
    15,41zł/l

    precio: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad 2028-08-31
    Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
    mexicano 425 ml
    21,18zł/l

    precio: 9 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-11-30
    Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
    212 ml
    21,37zł/l

    precio: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2029-06-30
    Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
    170 ml
    26,53zł/l

    precio: 4,51 zł

    PLN
    1
    48
    fecha de caducidad 2029-08-31
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5