Bonduelle Una ración de guisantes a la vez, 2x75g

Bonduelle porcja na raz na Twoją sałatkę Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Una ración de guisantes a la vez, 2x75gBonduelle Una ración de guisantes a la vez, 2x75g
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

50,47 zł / kg

kraj

País de origen

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681072563

3083681072563

precio: 7,57 zł

comprar 6 szt. para 7.46 zł/szt
7.57 PLN 2029-06-30 NewCondition
groszek, woda, sól, aromat naturalny
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna324 kJ / 77 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany9,1 g
w tym cukry3,1 g
Błonnik6,6 g
Białko5,3 g
Sól0,74 g

Características:źródło błonnika, białka, soczysty i sprężysty, porcja na raz na Twoją sałatkę
marca:Bonduelle
Nombre del producto regulado legalmente:Groszek konserwowy. Produkt sterylizowany.
Otra información:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 150 g (2 x 75 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 130 g (2 x 65 g)
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Recetas:Omlet z groszkiem i Kozim serem 3 jajka + 25 g sera koziego + 1 łyżka posiekanego koperku + 3 łyżki groszku + olej do smażenia + sól do smaku
Tipo de embalaje:Pudełko
País de origen:Produkt UE
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
Bonduelle Mezcla de Verduras Bonduelle Mezcla de Verduras
Bonduelle México 150 g
34,93zł/kg

precio: 5,24 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Bonduelle guisantes enlatados Bonduelle guisantes enlatados
212 ml
21,37zł/l

precio: 4,53 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2029-06-30
Kwidzyn guisantes enlatados Kwidzyn guisantes enlatados
400 g
9,38zł/kg

precio: 3,75 zł

PLN
1
25
fecha de caducidad 2028-06-30
Dawtona Guisantes Dow TONO Dawtona Guisantes Dow TONO
enlatados 400 g
9,98zł/kg

precio: 3,99 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-07-23
Rolnik guisantes enlatados Rolnik guisantes enlatados
400 g
10,83zł/kg

precio: 4,33 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2029-10-30
Bonduelle guisantes ekstradrobny Bonduelle guisantes ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

precio: 4,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-06-30
Bio Planet Bio Planet
350 g
27,71zł/kg

precio: 9,70 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-12-31
Bonduelle frijoles, enlatados Bonduelle frijoles, enlatados
ceyenne salsa roja 400 g
22,48zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2029-05-31
Bonduelle Brotes del frijol mungo Bonduelle Brotes del frijol mungo
fecha de caducidad 2027-12-31
Bonduelle cortar las judías Bonduelle cortar las judías
verdes 425 ml
16,47zł/l

precio: 7 zł

PLN
1
17
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado Bonduelle Bonduelle Maíz Dorado
340 ml
15,41zł/l

precio: 5,24 zł

PLN
1
10
fecha de caducidad 2028-08-31
Bonduelle frijoles rojos maíz Bonduelle frijoles rojos maíz
mexicano 425 ml
21,18zł/l

precio: 9 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-11-30
Bonduelle maíz estañado Bonduelle maíz estañado
170 ml
26,53zł/l

precio: 4,51 zł

PLN
1
48
fecha de caducidad 2029-08-31
Bonduelle oro Bonduelki maíz Bonduelle oro Bonduelki maíz
170 g
28,41zł/kg

precio: 4,83 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad
2028-08-31
Bonduelle guisantes maíz de oro Bonduelle guisantes maíz de oro
340 g
25,59zł/kg

precio: 8,70 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2028-08-31
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5