Bocoton Cosmetic, copos BIO redondos

Bocoton
51Bocoton Cosmetic, copos BIO redondos
Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
Bocoton Cosmetic, copos BIO redondosBocoton Cosmetic, copos BIO redondos
BIO
masa netto

masa netto

80 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,08 zł / szt.

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3265660391173

3265660391173

precio: 6,70 zł

6.70 PLN NewCondition

W 100% wykonane z włókien naturalnych, całkowicie wolne od lateksu, plastiku i ropo-pochodnych substancji chłonnych, mogą zawierać śladowe ilości organicznych cząstek roślin.


Okrągłe, dwustronne płatki kosmetyczne wykonane z czystej, niemodyfikowanej genetycznie ekologicznej bawełny uprawianej bez użycia pestycydów, chemicznych nawozów i niebielonej chlorem. Hipoalergiczne, przeznaczone dla każdego rodzaju skóry, polecane dla osób z delikatną i wrażliwą skórą, skłonną do podrażnień.
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu Ziaja Ziaja Yego balsam po goleniu
    80 ml
    120,13zł/l

    precio: 9,61 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad
    2028-03-30
    Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
    200 szt.

    precio: 5,74 zł

    PLN
    1
    5
    Bella bastoncillos de algodón Bella bastoncillos de algodón
    100sztuk 100 szt.

    precio: 2,56 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2030-11-30
    Bocoton Auriculares Bocoton BIO Bocoton Auriculares Bocoton BIO
    & FAIRTRADE 200 szt.

    precio: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Nivea crema Nivea crema
    Bella Bella
    50 szt.

    precio: 7,29 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2030-05-30
    Ziaja vitamina tonic cada tipo de Ziaja vitamina tonic cada tipo de
    piel madura 200 ml
    49,20zł/l

    precio: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    precio: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad
    2028-10-30
    Bocoton Bocoton Toallas de Bocoton Bocoton Toallas de
    algodón seco para niños y bebés BIO 50 szt.

    precio: 17,45 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2029-10-30
    Bocoton Bocoton BIO toallitas de Bocoton Bocoton BIO toallitas de
    higiene íntima. 20 szt.

    precio: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5