, después sexto mes, po 6. miesiącu

BoboVita
51, después sexto mes, po 6. miesiącu
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

47,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852074844

5900852074844

precio: 3,79 zł

3.79 PLN 2027-03-02 NewCondition

jabłko 48,8 % burak 21 % marchew purpurowa 20 % jagoda 10 % zagęszczony sok cytrynowy witamina C


Obliczona wartość odżywcza na 100g Wartość energetyczna (kJ) 193 Wartość energetyczna (kcal) 46 Tłuszcz (g) 0 w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g) 0 Węglowodany (g) 9.4 w tym cukry (g) 8.3 Błonnik (g) 2.5 Białko (g) 0.5 Sól (g) 0.05 Witamina C (mg) 20 Nagłówek tabeli odżywczej Nagłówek tabeli odżywczej - Wartość odżywcza Wartości odżywcze 100 g produktu Wartość energetyczna 193/46 kJ/kcal Tłuszcz, w tym: 0 g - kwasy nasycone 0 g Węglowodany, w tym: 9,4 g - cukry 8,3 g Błonnik 2,5 g Białko 0,5 g Sól 0,05 g Witamina C 20 mg (80 %)** **% zalecanego dziennego spożycia Structured Nutrition EU 100 g produktu % Wartość energetyczna 193 kJ Wartość energetyczna 46 kcal Tłuszcz 0 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g Węglowodany 9.4 g w tym cukry 8.3 g Błonnik 2.5 g Białko 0.5 g Sól 0.05 g Witamina C 20 mg 80% Reference Intake Statement Reference Intake Statement - % zalecanego dziennego spożycia


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    BoboVita El primer amigo en un BoboVita El primer amigo en un
    tubo Cuchara Manzana Plátano después del 4 meses 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-07
    BoboVita Un amigo en un tubo con BoboVita Un amigo en un tubo con
    fruta de la pera después sexto mes 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-13
    BoboVita Un amigo en un tubo de BoboVita Un amigo en un tubo de
    plátano de la fresa de Apple después sexto mes 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-06-27
    BoboVita Mousse de frutas BoboVita BoboVita Mousse de frutas BoboVita
    con fresas y manzanas con plátano después sexto mes 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-07-15
    BoboVita Mousse de frutas BoboVita BoboVita Mousse de frutas BoboVita
    banana con mango y leche de coco después sexto mes 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-02-12
    BoboVita BoboVita JogoMi! Postre BoboVita BoboVita JogoMi! Postre
    con fresas y frambuesas después de meses 14a 80 g
    47,38zł/kg

    precio: 3,79 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad
    2026-12-19
    Hipp HiPP La primera manzana BIO Hipp HiPP La primera manzana BIO
    La primera cuchara después del 4 meses 80 g
    53,63zł/kg

    precio: 4,29 zł

    PLN
    1
    40
    fecha de caducidad 2028-02-29
    Hipp HiPP La primera pera BIO La Hipp HiPP La primera pera BIO La
    primera cucharadita después del 4 meses 80 g
    53,63zł/kg

    precio: 4,29 zł

    PLN
    1
    39
    fecha de caducidad 2028-02-29
    BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
    con leche modificada con sabor a fruta después sexto mes 230 g
    45,17zł/kg

    precio: 10,39 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-11-12
    BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
    con leche modificada con los plátanos después sexto mes 230 g
    45,17zł/kg

    precio: 10,39 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2028-01-02
    BoboVita gachas lechoso - arroz BoboVita gachas lechoso - arroz
    con leche modificada con frambuesas después sexto mes 230 g
    45,17zł/kg

    precio: 10,39 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-01-20
    BoboVita arroz con leche con BoboVita arroz con leche con
    frambuesas después sexto mes 180 g
    46,83zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    24
    fecha de caducidad 2027-10-09
    BoboVita sopa de caldo de pollo BoboVita sopa de caldo de pollo
    hecho en casa con arroz después sexto mes 190 g
    42,05zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    38
    fecha de caducidad 2027-08-06
    BoboVita Verduras Obiadek con pavo BoboVita Verduras Obiadek con pavo
    aromático después del 5 meses 125 g
    34,32zł/kg

    precio: 4,29 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2028-06-01
    BoboVita arroz con leche con BoboVita arroz con leche con
    bananas después sexto mes 180 g
    46,83zł/kg

    precio: 8,43 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-06
    BoboVita Cena de zanahoria BoboVita Cena de zanahoria
    BoboVita después del 4 meses 125 g
    34,32zł/kg

    precio: 4,29 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-08-13
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5