Big Nature Orzech laskowy ceniony za wysoką zawartość witaminy E, która jest silnym antyoksydantem. Pasta z orzechów laskowych często jest stosowana podczas nauki lub pracy w celu poprawy koncentracji. Idealna do kanapek, sałatek, deserów, ciast bądź ciasteczek. Opis: Bez dodatku soli i cukru Bez konserwantów Bez oleju palmowego Źródło białka 100% naturalnych składników
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-07-13

pojemność

cena za kilogram

121,68 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351624268

5903351624268

precio: 30,42 zł

30.42 PLN 2027-07-13 NewCondition
100% prażone orzechy laskowe. Produkt może zawierać orzeszki ziemne, inne orzechy i sezam.
Orzech laskowy ceniony za wysoką zawartość witaminy E, która jest silnym antyoksydantem. Pasta z orzechów laskowych często jest stosowana podczas nauki lub pracy w celu poprawy koncentracji. Idealna do kanapek, sałatek, deserów, ciast bądź ciasteczek. Opis: Bez dodatku soli i cukru Bez konserwantów Bez oleju palmowego Źródło białka 100% naturalnych składników
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

precio: 27,68 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

precio: 43,75 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

precio: 26,77 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

precio: 13,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-26
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
85,40zł/kg

precio: 21,35 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-13
Natura Pasta wieloorzechowa Natura Pasta wieloorzechowa
250 g
70,04zł/kg

precio: 17,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-17
Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
Amaizin 200 g
84,95zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-08
Big Nature Eritritol de gran Big Nature Eritritol de gran
naturaleza 1 kg

precio: 25,34 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2029-02-06
Big Nature Alholva molida Big Big Nature Alholva molida Big
Nature 100 g
43,80zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Mezcla de estudiantes Big Nature Mezcla de estudiantes
de gran naturaleza 200 g
43,20zł/kg

precio: 8,64 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2027-03-31
Big Nature Sal rosa del Himalaya Big Nature Sal rosa del Himalaya
Big Nature fina 1.1 kg
8,17zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2030-05-31
Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
secos cortados 150 g
57,20zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-17
Big Nature Aceite de cáñamo Big Nature Aceite de cáñamo
prensado en frío Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

precio: 25,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Big Nature Aceite de aguacate Big Nature Aceite de aguacate
virgen extra Big Nature Bio 250 ml
130,20zł/l

precio: 32,55 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Sirope de agave premium Big Nature Sirope de agave premium
Salmeana Bio Big Nature 340 g
41,15zł/kg

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-03
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5