Terrasana
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-04-19

pojemność

cena za kilogram

107,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8713576004274

8713576004274

precio: 26,77 zł

26.77 PLN 2028-04-19 NewCondition

Prażone ORZECHY* (ORZECHY NERKOWCA*, ORZECHY LASKOWE*, MIGDAŁY*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

precio: 27,68 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

precio: 18,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

precio: 43,75 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

precio: 13,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2028-04-26
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
85,40zł/kg

precio: 21,35 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-13
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
121,68zł/kg

precio: 30,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-07-13
Natura Pasta wieloorzechowa Natura Pasta wieloorzechowa
250 g
70,04zł/kg

precio: 17,51 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-04-17
Amaizin Pasta de coco orgánico Amaizin Pasta de coco orgánico
Amaizin 200 g
84,95zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-12-08
Terrasana Terrasana Bebida de coco Terrasana Terrasana Bebida de coco
sin goma guar 22% grasa BIO 200 ml
49,95zł/l

precio: 9,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-03-15
Terrasana pasta con arroz integral Terrasana pasta con arroz integral
100 % bio 250 g
67,96zł/kg

precio: 16,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-10-30
Terrasana Terrasana Bebida de coco Terrasana Terrasana Bebida de coco
sin goma guar, 22% grasa ecológica 400 ml
33,75zł/l

precio: 13,50 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-01-13
Terrasana Terrasana Crema de Terrasana Terrasana Crema de
anacardos tostados BIO 500 g
100,76zł/kg

precio: 50,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-11-03
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5