Mezcla de estudiantes de gran naturaleza

Big Nature

Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.

Mezcla de estudiantes de gran naturalezaMezcla de estudiantes de gran naturaleza
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

43,20 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351622882

5903351622882

precio: 8,64 zł

8.64 PLN 2027-03-31 NewCondition

Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.


Mieszanka studencka to popularna klasyczna przekąska skomponowana z wysoko wyselekcjionowaych orzechów i suszonych owoców. Bakalie w niej zawarte, czyli orzechy i rodzynki są bogate w naturalne składniki odżywcze.


Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
52,65zł/kg

precio: 10,53 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 200 g
93,75zł/kg

precio: 18,75 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2027-08-03
Bio Planet Gambas de coco sin Bio Planet Gambas de coco sin
gluten Bio Planet BIO 200 g
56,00zł/kg

precio: 11,20 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-07-06
Florpak Florpak Una mezcla de Florpak Florpak Una mezcla de
arándanos y nueces 200 g
50,65zł/kg

precio: 10,13 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad
2027-03-31
Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
fecha de caducidad 2028-01-30
Bio Planet Bio Planet Student mix Bio Planet Bio Planet Student mix
con arándanos BIO 150 g
99,93zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-26
Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
fecha de caducidad 2027-10-30
Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Big Nature Eritritol de gran Big Nature Eritritol de gran
naturaleza 1 kg

precio: 25,34 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad
2029-02-06
Big Nature Alholva molida Big Big Nature Alholva molida Big
Nature 100 g
43,80zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Sal rosa del Himalaya Big Nature Sal rosa del Himalaya
Big Nature fina 1.1 kg
8,17zł/kg

precio: 8,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2030-05-31
Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
secos cortados 150 g
57,20zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-17
Big Nature Aceite de cáñamo Big Nature Aceite de cáñamo
prensado en frío Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

precio: 25,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-04-30
Big Nature Aceite de aguacate Big Nature Aceite de aguacate
virgen extra Big Nature Bio 250 ml
130,20zł/l

precio: 32,55 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-12-31
Big Nature Sirope de agave premium Big Nature Sirope de agave premium
Salmeana Bio Big Nature 340 g
41,15zł/kg

precio: 13,99 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-06-03
Big Nature Big Nature Aceite de Big Nature Big Nature Aceite de
almendras dulces prensado en frío 250 ml
82,08zł/l

precio: 20,52 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5