Bio Planet Student mix con arándanos BIO

Bio Planet
52Bio Planet Student mix con arándanos BIO

Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.

Bio Planet Student mix con arándanos BIOBio Planet Student mix con arándanos BIO
BIO
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-05-26

pojemność

cena za kilogram

99,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814663931

5907814663931

precio: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-05-26 NewCondition

Składniki: rodzynki sułtanki*, ORZECHY NERKOWCA* , żurawina* (17%) [żurawina*, koncentrat soku jabłkowego*, olej słonecznikowy*], MIGDAŁY blanszowane*, ORZECHY BRAZYLIJSKIE*, ORZECHY LASKOWE*, ORZECHY WŁOSKIE* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1982 kJ / 474 kcal
Tłuszcz - 26 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 4,3 g
Węglowodany - 48 g,
w tym cukry - 32 g
Białko - 10 g
Sól - 0,2 g


Ekologiczna mieszanka studencka jest oryginalną przekąską skomponowaną na bazie orzechów i suszonych owoców. Doskonała do ciast, wypieków oraz do bezpośredniego spożycia.


¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
    Secos 150 g
    89,73zł/kg

    precio: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-28
    Bio Planet Albaricoques secos sin Bio Planet Albaricoques secos sin
    gluten Bio Planet BIO 150 g
    101,13zł/kg

    precio: 15,17 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Bio Planet Bio Planet dátiles Bio Planet Bio Planet dátiles
    deshuesados secos sin gluten BIO 150 g
    50,33zł/kg

    precio: 7,55 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Bio Planet BANANA CHIPS sin Bio Planet BANANA CHIPS sin
    azúcar BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
    53,27zł/kg

    precio: 7,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Bio Planet Planet Organic virutas Bio Planet Planet Organic virutas
    de coco tostado BIO 150 g
    68,27zł/kg

    precio: 10,24 zł

    PLN
    1
    5
    fecha de caducidad 2026-12-19
    Sante Tesoros sante de las bayas Sante Tesoros sante de las bayas
    de Goji de la Tierra 150 g
    94,33zł/kg

    precio: 14,15 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-02-06
    Florpak toda FLORPAK almendra Florpak toda FLORPAK almendra
    150 g
    99,93zł/kg

    precio: 14,99 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad
    2027-03-31
    Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
    secos cortados 150 g
    57,20zł/kg

    precio: 8,58 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad
    2028-03-17
    Bio Planet Almendras Bio Planet Bio Planet Almendras Bio Planet
    BIO 100 g
    109,90zł/kg

    precio: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2027-02-05
    Bio Planet Copos de almendras Bio Bio Planet Copos de almendras Bio
    Planet (almendras cortadas) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    precio: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Nueces de Bio Planet Bio Planet Nueces de
    Brasil BIO 150 g
    169,27zł/kg

    precio: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2028-04-28
    Bio Planet Pasas sultanas sin Bio Planet Pasas sultanas sin
    gluten Bio Planet BIO 200 g
    52,65zł/kg

    precio: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2027-04-30
    Bio Planet Arándano Bio Planet Bio Planet Arándano Bio Planet
    endulzado con azúcar de caña BIO 100 g
    123,30zł/kg

    precio: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    fecha de caducidad 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Pasas pasas Bio Planet Bio Planet Pasas pasas
    sultanas sin gluten BIO 400 g
    45,00zł/kg

    precio: 18 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Arroz Bio Planet Bio Planet BIO Arroz
    Basmati Integral 500 g
    23,78zł/kg

    precio: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-11-24
    Bio Planet Ciruelas sin semillas Bio Planet Ciruelas sin semillas
    Bio Planet Californian, secas sin gluten BIO 400 g
    85,53zł/kg

    precio: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-08-24
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5