Bakalland Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

104,45 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749027045

5900749027045

precio: 20,89 zł

20.89 PLN 2027-02-28 NewCondition
Orzechy pistacjowe prażone 97,5%, sól/
Pistacje prażone solone to jedne z najsmaczniejszych orzechów. Ich przyjemny i lekko słodkawy smak wyróżnia je na tle innych chrupiących przegryzek. Wśród nas na pewno jest wielu miłośników tego przysmaku, którzy doceniają walory smakowe i oryginalność tych orzechów. Produkt marki Bakalland Pistacje prażone i solone to idealna przegryzka, którą możesz wykorzystać na wiele okazji i sposobów w kuchni. Zdrowa przekąska do pracy, szkoły czy w podróży, którą wrzucisz do torebki lub plecaka. Nie zajmie Ci dużo miejsca, a będziesz mieć co pochrupać w ciągu dnia. Pistacje są uznawane za jedne z najstarszych orzechów. Ślady po nich znaleziono podczas wykopalisk na Bliskich Wschodzie, a czas tych odkryć sięga do kilku tysięcy lat wstecz. Ma to swoje odbicie w teraźniejszej kuchni państw z rejonu Morza Śródziemnego. Obecnie pistacje wykorzystuje się m.in. w bardzo popularnym i tradycyjnym deserze z terenów Turcji, czyli w baklawie. Prażone i solone pistacje możesz wykorzystać również jako posypkę do lodów, drożdżówek, ptysi i innych ciast z kremem. Oryginalnym połączeniem smaków jest również danie z łososiem w pistacjowej posypce. Tak przygotowaną rybę możesz upiec i podawać z warzywami. Wprowadź do swojej kuchni ciekawe połączenia smakowe.
Felix salados maní en lata Felix salados maní en lata
140 g
65,29zł/kg

precio: 9,14 zł

PLN
1
23
fecha de caducidad 2027-08-30
Bio Planet NUECES Y MANI Bio Planet NUECES Y MANI
torrefacción . 350 g
39,34zł/kg

precio: 13,77 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2026-11-30
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
Cacahuetes 350 g
21,06zł/kg

precio: 7,37 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-12-31
Mogyi Mogyi CRASSSH! maní con Mogyi Mogyi CRASSSH! maní con
sabor a chile 60 g
55,50zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad
2027-05-21
Mogyi Mogyi CRASSSH! cacahuetes Mogyi Mogyi CRASSSH! cacahuetes
recubiertos de wasabi 60 g
55,50zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2027-02-12
Mogyi Mogyi CRASSSH! maní Mogyi Mogyi CRASSSH! maní
recubierto con sabor a lima en salsa de tomate 60 g
55,50zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
18
fecha de caducidad 2027-06-09
Mogyi Mogyi CRASSSH! maní Mogyi Mogyi CRASSSH! maní
recubierto con sabor a cebolla y crema 60 g
55,50zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2027-02-17
Mogyi Mogyi CRASSSH! cacahuetes Mogyi Mogyi CRASSSH! cacahuetes
recubiertos de tocino 60 g
55,50zł/kg

precio: 3,33 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad
2027-02-06
Bakalland avellanas Bakalland Bakalland avellanas Bakalland
fecha de caducidad 2027-01-30
Bakalland Bakalland coco desecado Bakalland Bakalland coco desecado
fecha de caducidad
2027-08-30
Bakalland fechas sin hueso Bakalland fechas sin hueso
fecha de caducidad 2027-10-30
Bakalland amapola masa Bakalland amapola masa
fecha de caducidad 2028-01-30
Bakalland Anacardos Bakalland Bakalland Anacardos Bakalland
75 g
112,67zł/kg

precio: 8,45 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2027-09-30
Bakalland palomitas de mantequilla Bakalland palomitas de mantequilla
en el microondas 90 g
33,22zł/kg

precio: 2,99 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad
2027-10-30
Bakalland almendras laminadas Bakalland almendras laminadas
fecha de caducidad 2027-02-28
Bakalland Bakalland Ba! baton Bakalland Bakalland Ba! baton
zbożowy Banan 40 g
54,50zł/kg

precio: 2,18 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2027-05-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5