Aderezo para pollo

Cykoria
45Aderezo para pollo
Aderezo para polloAderezo para pollo
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

44,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288006488

5900288006488

precio: 1,78 zł

1.78 PLN 2028-06-30 NewCondition
przyprawy 44,4 % (papryka słodka, kolendra, imbir, kurkuma, cynamon, kozieradka, gałka muszkatołowa, pieprz czarny, kminek, chili, kmin rzymski, goździki, kardamon), sól, warzywa suszone 16,9 % (cebula, cykoria, czosnek, por), ekstrakt z papryki, barwnik: kurkumina
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g produktu:
Wartość energetyczna:950 kJ/ 226 kcal
Tłuszcz:3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,7 g
Węglowodany:34 g
w tym cukry:10 g
Błonnik:14 g
Białko:8,2 g
Sól:38,8 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Cykoria
Sobre la marca:Cykoria polecamy doskonałą kuchnię Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nombre del producto regulado legalmente:Przyprawa do kurczaka. Mieszanka przyprawowa.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Propozycja wykorzystania Złocisty kurczak Składniki: 2 duże udka lub 4 pałki z kurczaka, 3-4 łyżki oleju, Przyprawa do kurczaka Cykoria. Wykonanie: Umyte i osuszone mięso posypać Przyprawą do kurczaka Cykoria lekko przygniatając. Obsmażyć na dobrze rozgrzanym oleju, zmniejszyć ogień i smażyć na złoty kolor (około 30 minut). Podawać z ziemniakami lub frytkami i surówką.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Dr. Oetker especias de jengibre Dr. Oetker especias de jengibre
    picante y vino caliente 40 g
    80,75zł/kg

    precio: 3,23 zł

    PLN
    1
    8
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    precio: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad
    2028-03-01
    Cykoria Aderezo de papas a la Cykoria Aderezo de papas a la
    francesa 40 g
    24,75zł/kg

    precio: 0,99 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2028-04-30
    Kamis curry Kamis curry
    fecha de caducidad 2029-01-25
    Prymat clásica parrilla Prymat clásica parrilla
    condimento 20g

    precio: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2029-03-31
    Prymat Aderezo para peces Prymat Aderezo para peces
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Prymat especias a la olla Prymat especias a la olla
    fecha de caducidad 2028-01-31
    Prymat especias para callos Prymat especias para callos
    fecha de caducidad
    2027-11-30
    Cykoria comestibles ácido Cykoria comestibles ácido
    cítrico 20 g
    92,50zł/kg

    precio: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    fecha de caducidad 2029-02-28
    Cykoria sopa de remolacha rápida Cykoria sopa de remolacha rápida
    60 g
    37,67zł/kg

    precio: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    fecha de caducidad 2028-03-30
    Cykoria chile Cykoria chile
    20 g
    99,50zł/kg

    precio: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2028-01-30
    Cykoria Cristiano café de grano Cykoria Cristiano café de grano
    exprese 30 bolsas 120 g
    44,92zł/kg

    precio: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor de la fresa 100 g
    56,30zł/kg

    precio: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Tortas de la crema con el Cykoria Tortas de la crema con el
    sabor del ron 100 g
    32,40zł/kg

    precio: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    fecha de caducidad 2027-11-30
    Cykoria Pastel de queso Cykoria Pastel de queso
    instantáneo de achicoria 190 g
    36,79zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5