Knorr Fix Spaghetti 4 quesos con brócoli

Knorr
51Knorr Fix Spaghetti 4 quesos con brócoli
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
Knorr Fix Spaghetti 4 quesos con brócoliKnorr Fix Spaghetti 4 quesos con brócoli
masa netto

masa netto

39 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

107,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522989043

8710522989043

precio: 4,18 zł

4.18 PLN 2027-10-30 NewCondition
skrobia, SER topiony w proszku (26 %) [w tym sery: pleśniowy typu blue cheese, mozzarella, ser dojrzewający, crescenza; preparat serwatkowy (MLEKO)], olej słonecznikowy, ekstrakt drożdżowy, sól jodowana, brokuły (2,4 %), LAKTOZA, ŚMIETANKA w proszku (2 %), przyprawy (czosnek w proszku, pieprz, gałka muszkatołowa, kurkuma), cebula w proszku, sól, aromaty (w tym MLEKO), białka MLEKA, tymianek, maltodekstryna
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1870 kJ/446 kcal
Tłuszcz23 g
w tym kwasy nasycone8,9 g
Węglowodany43 g
w tym cukry5,0 g
Błonnik1,4 g
Białko14 g
Sól8,4 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dzienna = 250 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Bez barwników Bez konserwantów Kompozycja serów, śmietanki oraz brokułów do przygotowania spaghetti 4 sery z brokułami.
Características:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
marca:Knorr
Nombre del producto regulado legalmente:Fix spaghetti 4 sery z brokułami.
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Recetas:Przygotuj: 300 g makaronu (np. spaghetti) 50 ml śmietany 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix wymieszaj z 250 ml wody i 50 ml śmietany. 2) Gotuj przez 3-5 minut, od czasu do czasu mieszając. 3) Połącz z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Rada: 1) Jeśli chcesz, aby danie miało bardziej kremowy charakter, wodę z przepisu podstawowego możesz zastąpić w całości śmietaną. Roślinna inspiracja: 1) Do dekoracji użyj prażone płatki migdałów lub garść orzechów włoskich, które podkreślą smak brokułów. 2) Wzbogać smak sosu ugotowanymi różyczkami kalafiora lub brokuła.
Tipo de embalaje:Saszetka
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr una taza de sopa caliente en Knorr una taza de sopa caliente en
    polvo de sopa de guisantes con picatostes 21 g
    90,48zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    fecha de caducidad 2027-02-28
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de tomate en polvo con fideos 19 g
    100,00zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Knorr sopa de queso con hierbas en Knorr sopa de queso con hierbas en
    polvo nudle 61 g
    49,02zł/kg

    precio: 2,99 zł

    PLN
    1
    21
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Winiary salsa idea en polvo para Winiary salsa idea en polvo para
    ... pollo en salsa de crema - una hierba , 30 g 30 g
    148,67zł/kg

    precio: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de Knorr Knorr Inicio Tastes sopa de
    remolacha 53 g
    84,91zł/kg

    precio: 4,50 zł

    PLN
    1
    9
    fecha de caducidad
    2027-01-30
    Knorr Inicio Tastes salsa Knorr Knorr Inicio Tastes salsa Knorr
    para asado brillante 25 g
    184,80zł/kg

    precio: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad
    2027-05-30
    Knorr Taza de queso Knorr caliente Knorr Taza de queso Knorr caliente
    y crutones 22 g
    86,36zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    22
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Taza caliente de sopa de Knorr Taza caliente de sopa de
    sopa de pollo en polvo con fideos 12 g
    158,33zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    29
    fecha de caducidad 2027-05-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa de pepino en polvo con picatostes 13 g
    146,15zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr Taza de sopa Knorr caliente Knorr Taza de sopa Knorr caliente
    de setas con migas de pan 15 g
    122,00zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    36
    fecha de caducidad 2026-12-30
    Knorr Aderezo de ensalada Knorr Knorr Aderezo de ensalada Knorr
    Dill and herb 9 g
    211,11zł/kg

    precio: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    fecha de caducidad 2027-10-30
    Knorr Caldo De Carne Knorr Knorr Caldo De Carne Knorr
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5