pepperoni marinado pimentón

Rolnik
55
Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.pepperoni marinado pimentón
44pepperoni marinado pimentón
pepperoni marinado pimentónpepperoni marinado pimentón
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

16,03 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000397

5900919000397

precio: 11,54 zł

11.54 PLN 2027-12-31 NewCondition
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna121 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3 g
Białko0,6 g
Sól0,48 g

Rolnik
Nombre del producto regulado legalmente:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Otra información:Pojemność opakowania 720 ml
Conservación:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 08:59:10Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.



Rolnik pimientos , enlatados Rolnik pimientos , enlatados
650 g
14,52zł/kg

precio: 9,44 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2028-02-13
Provitus marinado pimentón rojo Provitus marinado pimentón rojo
600 g
17,38zł/kg

precio: 10,43 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-09-30
Campomar Pimiento Jalapeño Verde Campomar Pimiento Jalapeño Verde
Campomar Nature, cortado en salmuera BIO 350 g
34,83zł/kg

precio: 12,19 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-04-15
Hektor Pimientos enlatados Héctor Hektor Pimientos enlatados Héctor
900 ml
11,49zł/l

precio: 10,34 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2027-10-30
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Dawtona chips de remolacha Dawtona chips de remolacha
510 g
11,51zł/kg

precio: 5,87 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-03-17
Rolnik Mini maíz prima en la Rolnik Mini maíz prima en la
mazorca 314 ml
37,71zł/l

precio: 11,84 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad
2028-02-11
Rolnik Todo agricultor Blueberry Rolnik Todo agricultor Blueberry
fecha de caducidad
2028-02-28
Rolnik chucrut Rolnik chucrut
850 g
8,53zł/kg

precio: 7,25 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-04-11
Rolnik remolacha rallada Rolnik remolacha rallada
350 g
14,26zł/kg

precio: 4,99 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2028-02-20
PRECIO REDUCIDO -25%
Rolnik rábano picante rallado Rolnik rábano picante rallado
fecha de caducidad 2026-11-10
Rolnik acedera en escabeche Rolnik acedera en escabeche
315 ml
17,27zł/l

precio: 5,44 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2028-06-30
Rolnik tomates secos en aceite Rolnik tomates secos en aceite
280 g
40,64zł/kg

precio: 11,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-26
Rolnik brotes de bambú Rolnik brotes de bambú
310 g
34,77zł/kg

precio: 10,78 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad
2028-02-20
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5