Pasta de tomates Wloclawek 30%

Włocławek
52Pasta de tomates Wloclawek 30%
Pasta de tomates Wloclawek 30%Pasta de tomates Wloclawek 30%
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

27,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901248001659

5901248001659

precio: 5,15 zł

comprar 12 szt. para 5.07 zł/szt
5.15 PLN 2028-05-30 NewCondition
przetarte pomidory (sporządzono z 560 g pomidorów na 100 g produktu), Zawartość ekstraktu 28%±2%
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia399 kJ/ 94 kcal
tłuszcz0,2 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
węglowodany15,1 g
w tym cukry14,5 g
błonnik4,1 g
białko4,7 g
sól*0,06 g
potas1018 mg / 51%**
*zawartość soli wynika wyłącznie z naturalnie występującego sodu.
** % Referencyjnej wartości spożycia

Polski Producent, źródło błonnika i potasu
marca:Włocławek
Nombre del producto regulado legalmente:Koncentrat pomidorowy 28%. Pasteryzowany.
Conservación:Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Tipo de embalaje:Słoik
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    precio: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    fecha de caducidad 2028-05-21
    Le Pepe Le Pepe Pesto de albahaca Le Pepe Le Pepe Pesto de albahaca
    fecha de caducidad
    2028-11-11
    Dawtona Pasta de tomate Dawtona Dawtona Pasta de tomate Dawtona
    190 g
    22,89zł/kg

    precio: 4,35 zł

    PLN
    1
    12
    fecha de caducidad 2027-12-02
    Kotlin Kotlin Koncentrat Kotlin Kotlin Koncentrat
    pomidorowy 30% 190 g
    12,21zł/kg

    precio: 2,32 zł

    PLN
    1
    10
    fecha de caducidad
    2027-04-30
    Rolnik concentrado de tomate Rolnik concentrado de tomate
    200 g
    21,60zł/kg

    precio: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    fecha de caducidad 2028-08-27
    Dawtona Dawtona tomate Dawtona Dawtona tomate
    80 g
    34,50zł/kg

    precio: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    fecha de caducidad 2028-05-08
    Włocławek frasco de salsa de Włocławek frasco de salsa de
    tomate picante 200 g
    23,65zł/kg

    precio: 4,73 zł

    PLN
    1
    6
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Włocławek ketchup frasco leve Włocławek ketchup frasco leve
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Włocławek Kétchup picante Włocławek Kétchup picante
    Włocławek 480 g
    14,00zł/kg

    precio: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    fecha de caducidad 2027-02-20
    PRECIO REDUCIDO -10%
    Włocławek Salsa de tomate suave Włocławek Salsa de tomate suave
    Włocławek 480 g
    12,58zł/kg

    precio: 6,04 zł

    PLN
    1
    1
    fecha de caducidad 2026-12-30
    Włocławek Wloclawek la salsa de Włocławek Wloclawek la salsa de
    tomate suave 380 g
    18,39zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-09-30
    Włocławek Wloclawek salsa de Włocławek Wloclawek salsa de
    tomate picante 380 g 380 g
    18,39zł/kg

    precio: 6,99 zł

    PLN
    1
    20
    fecha de caducidad 2027-07-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5