Lisner ¡Oh mamá! Ensalada vegetariana con col blanca

Lisner
15
Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.Lisner ¡Oh mamá! Ensalada vegetariana con col blanca
32Lisner ¡Oh mamá! Ensalada vegetariana con col blanca
Lisner ¡Oh mamá! Ensalada vegetariana con col blanca Lisner ¡Oh mamá! Ensalada vegetariana con col blanca
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2026-11-08

pojemność

cena za kilogram

26,21 zł / kg

ocena

ranking

3.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900344028751

5900344028751

precio: 3,67 zł

3.67 PLN 2026-11-08 NewCondition
33% kapusta biała, olej rzepakowy, 13 % marchew gotowana, 8,5 % seler gotowany, woda, 6 % kukurydza konserwowa, cukier, 4 % ogórek konserwowy, sól, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, mielona gorczyca, kurkuma, żółtko jaja, regulator kwasowości (kwas mlekowy), substancje konserwujące (sorbinian potasu, benzoesan sodu)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Energia916 kJ / 222 kcal
Tłuszcz20,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry7,5 g
Białko0,8 g
Sól1,3 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Skorupiaki : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Ryba : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Lisner
Nombre del producto regulado legalmente:Sałatka z białą kapustą i warzywami.
Conservación:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C.
Preparación y uso:Po otwarciu - produkt przeznaczony do bezpośredniego spożycia.
Tipo de embalaje:Pot
Dirección del productor:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
Dirección de devolución:Lisner Poznań sp. z o.o. sp. k., ul. Strzeszyńska 38/42, 60-479 Poznań, Polska
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Danuta Chmura , 2026-08-20 12:28:48Pudelka przyszły porozrywane i to już trzeci raz.Duży karton,mały karton i nic.Pudełka powinny być pakowane dodatkowo w folię.Jesli są luzem to latają na wszystkie strony i kaleczą ostrymi kantami inne pudelka rozrywając je.



Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de verduras con huevo 140 g
25,50zł/kg

precio: 3,57 zł

PLN
1
11
fecha de caducidad 2026-11-07
Lisner Lisner ¡Ay mamá! ensalada Lisner Lisner ¡Ay mamá! ensalada
de verduras polaca 140 g
25,50zł/kg

precio: 3,57 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-11-09
Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de verduras con maíz 140 g
26,21zł/kg

precio: 3,67 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad 2026-11-01
PRECIO REDUCIDO -10%
Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de huevo con cebollino 140 g
31,43zł/kg

precio: 4,40 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-10-12
Lisner Ensalada Lisner con jamón Lisner Ensalada Lisner con jamón
y huevo 140 g
34,36zł/kg

precio: 4,81 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-11-06
Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada Lisner Lisner ¡Oh mamá! Ensalada
de gyros con pollo 140 g
34,43zł/kg

precio: 4,82 zł

PLN
1
6
fecha de caducidad 2026-10-26
Bonduelle Guisantes enlatados Bonduelle Guisantes enlatados
Bonduelle Tradicional 400 g
11,68zł/kg

precio: 4,67 zł

PLN
1
13
fecha de caducidad 2028-06-30
Pudliszki maíz estañado Pudliszki maíz estañado
400 g
15,73zł/kg

precio: 6,29 zł

PLN
1
22
fecha de caducidad 2028-08-21
Lisner arenque en salsa de crema Lisner arenque en salsa de crema
300 g
37,53zł/kg

precio: 11,26 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner filetes de arenque en salsa Lisner filetes de arenque en salsa
de mostaza 300 g
38,07zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-25
Lisner Filetes de arenques en Lisner Filetes de arenques en
salsa de eneldo 280 g
40,79zł/kg

precio: 11,42 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2026-11-11
Lisner rolmops en el adobo picante Lisner rolmops en el adobo picante
aromático 400 g
36,53zł/kg

precio: 14,61 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2026-10-27
Lisner Lisner
fecha de caducidad 2026-11-13
Lisner pasta pastella y sándwich Lisner pasta pastella y sándwich
de huevo con cebollino 80 g
54,75zł/kg

precio: 4,38 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2026-11-09
Lisner sándwich de pasta pastella Lisner sándwich de pasta pastella
con salmón con cebollino 80 g
53,25zł/kg

precio: 4,26 zł

PLN
1
7
fecha de caducidad 2026-11-03
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5