toda FLORPAK almendra

Florpak

Migdały to najszlachetniejsze z orzechów. Posiadają wiele wartości odżywczych.
Zapobiegają mdłościom, zgadze, łagodzą stres i koją nerwy, a także obniżają poziom choleterolu i cukru we krwi. Dzięki temu zpobiegają miażdżycy i cukrzycy. Zawierają najwięcej witaminy B2, E i blonnika spośród wszystkich orzechów.

Można ich używać do sporządzania ciast i deserów, lub mogą być spożywane jako samodzielna przekąska.

toda FLORPAK almendratoda FLORPAK almendra
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-03-31

pojemność

cena za kilogram

99,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901931700364

5901931700364

precio: 14,99 zł

14.99 PLN 2027-03-31 NewCondition

migdał cały


Wartość odżywcza w 100 g produktu:

Wartość energetyczna (energia): 2496kJ/597kcal
Tłuszcz 52 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,74 g
Węglowodany 20,5 g
w tym cukry 4,2 g
Białko 20,0 g
Sól 0,035 g


Tekst z pogrubioną czcionką , podkreślony.


Información para alérgicos:

Produkt jest alergenem.

W zakładzie konfekcjonuje się : pszenicę, kaszę jęczmienną, soję, migdały, orzechy ziemne

i włoskie.


Migdały to najszlachetniejsze z orzechów. Posiadają wiele wartości odżywczych.
Zapobiegają mdłościom, zgadze, łagodzą stres i koją nerwy, a także obniżają poziom choleterolu i cukru we krwi. Dzięki temu zpobiegają miażdżycy i cukrzycy. Zawierają najwięcej witaminy B2, E i blonnika spośród wszystkich orzechów.

Można ich używać do sporządzania ciast i deserów, lub mogą być spożywane jako samodzielna przekąska.


marca:Florpak
Dirección del productor:

FLORPAK Sp. z o.o.

ul.Kolejowa 92

05-092 Łomianki

Filia w Wojniczu

ul. Warszawska 29

32-830 Wojnicz


Dirección de devolución:

FLORPAK Sp. z o.o.

32-830 Wojnicz

Ul. Warszawska 29


Bio Planet Bio Planet BIO Higos Bio Planet Bio Planet BIO Higos
Secos 150 g
89,73zł/kg

precio: 13,46 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-11-28
Bio Planet Albaricoques secos sin Bio Planet Albaricoques secos sin
gluten Bio Planet BIO 150 g
101,13zł/kg

precio: 15,17 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet dátiles Bio Planet Bio Planet dátiles
deshuesados secos sin gluten BIO 150 g
50,33zł/kg

precio: 7,55 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-28
Bio Planet Bio Planet Student mix Bio Planet Bio Planet Student mix
con arándanos BIO 150 g
99,93zł/kg

precio: 14,99 zł

PLN
1
2
fecha de caducidad 2027-05-26
Bio Planet BANANA CHIPS sin Bio Planet BANANA CHIPS sin
azúcar BIO 150 g - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

precio: 7,99 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2027-01-31
Bio Planet Planet Organic virutas Bio Planet Planet Organic virutas
de coco tostado BIO 150 g
68,27zł/kg

precio: 10,24 zł

PLN
1
5
fecha de caducidad 2026-12-19
Sante Tesoros sante de las bayas Sante Tesoros sante de las bayas
de Goji de la Tierra 150 g
94,33zł/kg

precio: 14,15 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-02-06
Big Nature Big Nature Arándanos Big Nature Big Nature Arándanos
secos cortados 150 g
57,20zł/kg

precio: 8,58 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad
2028-03-17
Florpak frijoles rojos en la bolsa Florpak frijoles rojos en la bolsa
de 400g FLORPAK 500 g
12,64zł/kg

precio: 6,32 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-12-31
Florpak Frijoles FLORPAK uniforme Florpak Frijoles FLORPAK uniforme
blanco 500 g
18,54zł/kg

precio: 9,27 zł

PLN
1
8
fecha de caducidad 2028-05-30
Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes Florpak FLORPAK Frijoles Gigantes
450 g
23,38zł/kg

precio: 10,52 zł

PLN
1
3
fecha de caducidad 2028-06-30
Florpak FLORPAK Judías gigantes Florpak FLORPAK Judías gigantes
Medio 450 g
21,36zł/kg

precio: 9,61 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad 2028-06-30
Florpak lentejas rojas FLORPAK Florpak lentejas rojas FLORPAK
500 g
16,38zł/kg

precio: 8,19 zł

PLN
1
9
fecha de caducidad
2028-06-30
Florpak lentejas verdes FLORPAK Florpak lentejas verdes FLORPAK
500 g
14,30zł/kg

precio: 7,15 zł

PLN
1
4
fecha de caducidad
2027-12-31
Florpak FLORPAK sopa griega Florpak FLORPAK sopa griega
400 g
19,33zł/kg

precio: 7,73 zł

PLN
1
1
fecha de caducidad 2027-09-30
Carrito de compras
zwiń koszyk
entrega 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5