sopa instantánea de pollo al curry en polvo aguda

Vifon
48sopa instantánea de pollo al curry en polvo aguda
Bez substancji konserwujących
sopa instantánea de pollo al curry en polvo agudasopa instantánea de pollo al curry en polvo aguda
masa netto

masa netto

70 g

data przydatności

fecha de caducidad:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

34,71 zł / kg

kraj

País de origen

Wietnam

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901882110069

5901882110069

precio: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-08-30 NewCondition
nudle (91,7 %): mąka PSZENNA, tłuszcz palmowy, skrobia z tapioki, sól, skrobia modyfikowana, cukier, stabilizatory: trifosforany, guma guar; substancje spulchniające: węglany potasu, węglany sodu; kurkuma, dodatki smakowe (8,3 %): curry w proszku w zmiennych proporcjach (9,2 %); kurkuma, anyż, goździk, nasiona kolendry, cynamon, suszone warzywa w zmiennych proporcjach (8,6 %); marchew, szczypior, kolendra, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, guanylan disodowy, inozynian disodowy; aromat (ORZESZKI ZIEMNE), chili (1,4 %), czosnek, trawa cytrynowa (0,5 %) pieprz, substancja przeciwzbrylająca: E 551; barwnik: karoteny, ekstrakt z chili (0,01 %), przeciwutleniacz: E 306
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza na 100 g gotowego produktu:
Wartość energetyczna295 kJ / 70 kcal
Tłuszcz3,3 g
w tym kwasy tłuszczowe1,1 g
Węglowodany8,9 g
w tym cukry< 0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,66 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Bez substancji konserwujących
Características:ostra, Laur Konsumenta 2020, marka nr 1 w Polsce*, bez substancji konserwujących, * Tan-Viet za Nielsen, Panel Handlu Detalicznego, Cała Polska z dyskontami (Food), Sprzedaż ilościowa i wartościowa w okresie I-XII 2020, kategoria: zupy, segment zupy chińskie
marca:Vifon
Sobre la marca:Vifon To Dzisiaj Od 1963 Laur Konsumenta 2023 Laur Konsumenta 2004-2024 - Lider XX-lecia Laur Konsumenta 2024 Od 2004 roku nieprzerwanie złoty laur konsumenta dla marki Vifon. Dziękujemy
Nombre del producto regulado legalmente:Curry - zupa błyskawiczna z nudlami, o smaku kurczaka (pikantna).
Conservación:Najlepiej spożyć przed końcem/ Nr partii: patrz na dłuższym boku opakowania Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Preparación y uso:Sposób przyrządzania 1. Nudle pokruszyć i wrzucić do głębokiej miski. Przyprawy z torebek dodać do smaku. Zalać 0,4 litra wrzącej wody. 2. Przykryć na 3 minuty. 3. Po wymieszaniu zupa jest gotowa do spożycia.
Tipo de embalaje:Torba
País de origen:Wietnam
Dirección del productor:
Dirección de devolución:
¿Cómo añadir una opinión ?

¿Cómo añadir una opinión?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Vifon sopa instantánea de pollo Vifon sopa instantánea de pollo
    en polvo de oro suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    28
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Vifon sopa instantánea en polvo Vifon sopa instantánea en polvo
    de pollo suave 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    15
    fecha de caducidad 2027-08-30
    Cykoria Sopa de guisantes Cykoria Sopa de guisantes
    fecha de caducidad 2028-05-30
    Vifon Vifon sopa instantánea de Vifon Vifon sopa instantánea de
    mega pollo picante aguda 70 g
    34,71zł/kg

    precio: 2,43 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    borscht rojo en polvo 14 g
    130,71zł/kg

    precio: 1,83 zł

    PLN
    1
    11
    fecha de caducidad 2027-01-31
    Knorr Knorr Una taza caliente de Knorr Knorr Una taza caliente de
    sopa agria en polvo con crutones 17 g
    108,24zł/kg

    precio: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    fecha de caducidad 2027-06-30
    Carrito de compras
    zwiń koszyk
    entrega 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5